SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, 71kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Nie zmienię dermatologa bo wyleczył z trądziku moją kuzynkę i jako, że opinie jak i osiągnięcia ma dobre, bardzo dobre to dlaczego miałbym go zmieniać? Tu nie chodzi o to, że nie mogę jeść ich totalnie, ale muszę ograniczyć i zresztą jak jadłem codziennie po 2/3. a czasem 4 jaja to uwierz mi, że doświadczyłem tego na własnej skórze (czytaj. trądzik). W sumie co do jaj to głównie powiedzieli mi to moi rodzice, ale lekarz powiedział, żebym po prostu ograniczył i nic więcej. Co do jedzenia to powiedział mi, żebym nie jadł rzeczy ostry, majonezu & ketchupu, fastfoodów + żebym ograniczył sól no i jeszcze słodycze i trzymam się tego wszystkiego i zobaczyłem jakieś tam efekty (na lepsze oczywiście). Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
No nic czekam na odpowiedź od s.m.p.a + kolejne pytanie: Czy posiłek ostatni (na noc) muszę jeść godzinę przed pójściem spać czy mogę 15/20 czy też 30 minut? Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 212
Takie przekonania wzięły się z tego, że białko z reguły kojarzyło się ze zmianami trądzikowymi.
Jeśli jednak zauważasz wysyp po danym produkcie to najlepiej go odstawić/ograniczyć. Warto zrobić testy alergologiczne.


Zmieniony przez - Qermi w dniu 2012-03-23 19:15:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Ciężko jest mi stwierdzić czy widzę jakiś wysyp po danym produkcie bo z reguły wszystko wygląda jak wyglądało. Czasem pojawi się nowy syf, a inny się zagoi. Odżywiam się zdrowo i tak jak powinienem, więc mam nadzieję, że to też jakoś wpłynie na moją cerę no i oprócz tego biorę IZOTEK, ale mniejsza już z tym. Nie mamy co robić offtopu tutaj. Czekam na odpowiedzi co do moich pytań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ostatni posiłek zjadłbym z godzinę przed senm jeśli chodzi o trądzi spróbował bym wit B

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
No już mniejsza jeżeli chodzi o trądzik bo przecież to nie dział od tego, a ja w sumie nie zadawałem żadnego pytania związanego z trądzikiem, ale jak już napisałeś o wit B to dlaczego właśnie ona? Ja póki co raczej zakończę kurację izotekiem bez brania niczego dodatkowo. Kuracja może trwać jeszcze 4/6 czy nawet i 8 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
s.m.p.a. - Słuchaj bo kupiłem sobie 200g rodzynek i 200g włoskich na kolejnę parę dni i teraz pytanie.. Brać po 20 czy 30 gram? Mam zamiar brać 30 tylko teraz pytanie ile to mniej więcej jest? Porządna garść ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Kup sobie wage za 15-20zł i po problemie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Skerx
Kup sobie wage za 15-20zł i po problemie.


- Nabijasz posty czy może się pogubiłeś? To nie jest odpowiedź na moje pytanie, więc przemyśl swoją odpowiedź za nim ją zaakceptujesz bo takimi odpowiedziami nigdzie nic do tematu nie wniesiesz. Będzie trzeba kupić wagę to ją kupie, proste. Moje pytanie brzmiało inaczej, więc taka odpowiedź jest mi zbędna, a po drugie to kierowałem je do s.m.p.a, a nie do Ciebie, więc nie rób mi śmietnika z tematu. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4479
Że się wtrącę 30 g to będzie około 2 takich średnich garści. Jednakże objętość orzechów i rodzynek jest różna i na to trzeba też zwrócić uwagę. Ale czasem jeśli masz trochę większy budżet to warto jakąś zwykła wagę elektroniczną kupić bo na pewno się przyda

Moms never understand...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masówka do poprawki

Następny temat

posiłek po treningu, dobry czy nie dobry ?

WHEY premium