SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę! Waga 60kg wiek 18 lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3092

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

60

Wzrost

178

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Uczulenie praktycznie na wszystkie pyłki

Stan zdrowia

Zdrowy

Możliwosci finansowe

Duże :)

Cel/problem/opis

Przybrać na masie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Witam Wszystkich forumowiczow jak i kulturystow z SFD :) Jestem nowy na forum a wiec prosilbym o wyrozumialosc. A wiec tak juz jakis czas temu zaczalem cwiczyc (2-3 lata temu) i nie jestem zadowolony z mojej wagi, co prawda z zezby tez ale to juz swoja droga. Cel poniekad zostal osiagniety bo wazylem 50-55kg i w okolo rok udalo mi sie dobic do tych 60kg. Teraz potrzebuje juz specjalnej diety na mase, bo nic nie pomaga, jem duzo bialka, nawet mam Mass XXL od treca tez nie stosowalem tego regularnie i moze dlatego malo to pomoglo, po prostu mi sie to juz "przejadlo". Mam do was prosbe, czy ktos moze mi ulozyc specjalna diete? Od razu zaznaczam, ze nie znam sie na tych wsyztskich obliczeniach BMI ale jestem chyba ektomorfikiem bo jem bardzo duzo a na wadze tak trudno przybrac, w szkole co prawda malo jem, bo ostatnio juz sam nie mam pomyslow co do tej szkoly brac a wiec dzisiaj byly dwa rogaliki 7days i bananek + jeszcze wykupiony obiad w szkole i w domu. Czy ktos moze mi pomoc? A i moze od razu zaznacze na czym mi zalezy:

1. Chce szybko przybrac na wadze, oczywiscie masa miesniowa nie tluszczowa!
2. rzezba ma sie przynajmniej utrzymac, lub troche sie poprawic
3. W jak najkrotszym czasie chce przybrac na wadze zeby szybko bylo widac efekty!

A wiec tak, teraz sprawa sprzetu. Ostatnio kupilem na allegro hantle 2x15kg teraz macham po 7,5kg, procz tego atlas TYTAN 5. Procz tego robie silownie u siebie w nowym domu maty dzisiaj przyszly planujej eszcze kupic laweczke moze tez ktos od razu mi jakas poleci :PP A i zalezy mi tez na brzuszku wykonuje co 2 dzien 8 min abs workout level 2. Bo 3 nie dam rady a szyja i tak boli. Wiec prosze was najlepiej o plan cwiczen jak i o diete bede bardzo wdzieczny!!!

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10199
Nikt Ci diety nie ułoży, poczytaj przyklejone tematy i powoli do celu ją ułożysz :) Bez diety te odżywki są Ci zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
to może by mnie ktoś naprowadził?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
To moze plan treningowy byscie mi ulozyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19188
To może jeszcze będziemy za Ciebie jedli i trenowali?
Musisz się trochę sam postarać. Tutaj masz najpotrzebniejsze tematy: https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Dieta : https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

Tren : Ułóż tren fbw z ćwiczeniami podstawowymi to ocenimy

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 309
oczywiste- prawidłowa dieta i odpowiednio ułożony plan treningowy to podstawa. każdy Ci to powie. gdy już to będziesz miał to jakieś odżywki możesz kupić ale TYLKO jako element dodatkowy bo one nie grają głównej roli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Ok a więc tak, ułożyłem plan treningowy, nie wiem czy tak można, ale postanowiłem podzielić sobie wszystko i co 2 dzień będę ćwiczyć klatę, a jeden dzień przerwy zastąpię ćwiczeniami brzucha, bo w jeden dzień trochę za dużo ćwiczyć i klatę i brzuch.

A mój plan treningowy to na razie tylko i wyłącznie klata i biceps oraz triceps, wygląda to mniej więcej tak:
(Do dyspozycji mam hantle 15x2 oraz atlas tytan 5)

1. Rozgrzewka - pompki 20 powtórzeń
2. Atlas ciągnięcie za boczny uchwyt 10 razy
3. Hantle - 10 powtórzeń 7,5kg na rękę
4. Atlas ciągnięcie za boczny uchwyt 10 razy
5. Hantle - 10 powtórzeń 7,5kg na rękę

Hmm, czy to wystarczy czy więcej tych powtorzen robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to chyba nie doczytałeś że ćwiczy się całe ciało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
TO jakie cwiczenia mi polecacie albo co najlepiej cwizyc w dany dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53930
Czyli dostępu do siłowni jako takiego nie masz. Zostaje jak na razie chyba trening domatora, ewentualnie jakiś mix.
Pomocne linki, powinny na wszystko odpowiedzieć:
https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html
https://www.sfd.pl/Mapa_działu_Trening_w_domowych_warunkach_-t359765.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ja i mój brzuch :D

Następny temat

Monohydrat i później

WHEY premium