SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, siłownia, 16 lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2812

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

66

Wzrost

183

Staż treningowy

2miesiące

Obwód pasa

71

Obwód klatki piersiowej

85

Obwód uda

51

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Siłownia 3-4 razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak

Stan zdrowia

Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Żadna

Wrażliwość na stymulanty

Brak

Możliwosci finansowe

Dobre

Cel/problem/opis

Przytycie z 66 do 75 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176
Witam mam 16 lat, ważę 65 kg i mam 183cm wzrostu. Moja budowa ciała to zapewne ektomorfik. Mięśnie sa widocznie lec mnie to nie satysfakcjonuje ponieważ chciałbym przytyć.

Trening na siłowni wygląda tak:
Poniedziałek - biceps, triceps
środa- klata, barki
piątek- nogi
sobota - plecy, przedramię


Obecnie stworzyłem sobie coś takiego :
Niestety nie posiadam doświadczenia więc proszę was aby ktoś pomógł i powiedział co jest do zmiany itd. Oprócz tego to co obecnie piję czyli Olimp Gainerator rozpuszczam w 200ml mleka. Oprócz tego jakoś pod koniec msc chcę zakupić Magnuma 8000 lub Mutant Massa. Lecz no odżywka to nie wszystko ponieważ najważniejsza jest dieta więc proszę was o lekką pomoc co do mojej diety. Czy przydałoby się coś zmienić, dodać jakiś posiłek itd.

Z góry dziękuję;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta do bani, praktycznie wszystko wylatuje, przeczytaj tematy podwieszone i ułóż coś sensownego, rozkład partii też nie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176
Co zmienic? domyslam sie ze bułki pszenne lecz nie wiem na co.. Moze ktos doradzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co wymienić?
Bułki, kotlet panierowany, woda solaris, kakao puchatek, mielonka, olimp przed treningiem, to do wywalenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176
No to powiedzmy, że bułki zamienię na chleb żytni. Zamiast kotletu panierowanego wrzuciłbym mięso z kurczaka i na zmianę np mięso mielone?. Wode solaris zmieniłbym na żywca niegazowaną bezsmakową. Kakao puchatek wyrzucę i zjem zwykłe płatki owsiane. Mielonka zostanie zmieniona na np kanapki z:

-Ser,polędwica,pomidor,ogórek,majonez

A co do odżywki skoro nie pić przed treningiem to w jakich godzinach? nie zawsze jestem w stanie uzupełnić węglowodany oraz białko więc no muszę czymś to zastąpić. Za jakiś czas chcę kupić mutanta z 10 białkami który podobno jest sporo lepszy.

Myślisz, że taka opcja byłaby okej? Jak coś to śmiało ładuj to co nie pasuje a ja postaram sie to zmienić;3
Zmieniony przez - LaterToes w dniu 2014-12-08 21:03:54

Zmieniony przez - LaterToes w dniu 2014-12-08 21:05:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
schabowy może być, ale bez panierki i najelpiej smaz bez tłuszczu


no i reszta tak jak piszesz będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176
Myślisz, że takie coś byłoby okej? :



Ano i pisałeś, że rozkład partii słaby.. Jaki rozkład proponujesz dla początkującego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już dużo lepiej :) Teraz inna kwestia :D nie ma zdrowych tłuszczy: Orzechów, tłustych ryb, oliwy z oliwek, tranu, omega 3 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176
Co do Oliwy z oliwek mogę ją dodać do np obiadu czyli mięso lekko Nią polać. Ewentualnie co do kolacji dodać jakiś serek wiejski zmieszany z Oliwą. Orzechy mogę kupić i wieczorem się z nimi bawić. Tłuste ryby --> ryby jadam dość rzadko ponieważ zazwyczaj w domu tworzone są obiady z mięsami w różnej postaci :). Co do tranu posiadam taki do picia z Norwegii więc rano i wieczorem mogę pić 1-2 łyżki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i będzie git :D
Tylko wlicz to do diety i trzymaj tłuszcze do 100g

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-12-08 21:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176
Ostatecznie wyglądałoby to tak:



Jakieś uwagi? z tym, że wiadomo rano 1 łyżka tranu, wieczorem też 1 łyżka + tej oliwy z oliwek nie za dużo. Wyszłoby koło 95g tłuszczu

Zmieniony przez - LaterToes w dniu 2014-12-08 21:38:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o sprawdzenie mojej diety.

Następny temat

17 LAT,nie moge przybrać na masie

WHEY premium