SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta mniejsza ilosc weglowodanow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
Oczywiscie chce masy miesniowej waga 75KG zalany...
Aby utrzymac wage 400Gww 110GBiałka 95G Fat
Czy jedzenie mniejszej ilosci wegli zniszczy diete??? Np jakbym jadł te 250G weglowodanow a białka ze 150-170.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
nie zniszczy ale przy takiej wartosci mozesz mieć problemy z energią

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
a zcy tluszcze sa takie wazne z czego najlepiej procz oliwy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4434
Tłuste ryby jedz.

Nie masz perspektyw? Stwórz je sam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 350 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8136
Ryby, orzechy

"Nic co naprawdę się liczy nie przychodzi łatwo. Czasem trzeba poświęcić wszystko co dobre, żeby dostać od życia to co najlepsze."

DZIENNIK REDUKCYJNY - http://www.sfd.pl/Dieta/trening__dziennik-t1009006.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
Co byscie zrobili na moim miejscu waze 75kg mam 35cm w ramieniu jestem ZALANY czy robiac redukcje z wysoka ilością białka a mala weglowodanow miesnie mi urosną czy jeszcze spadna??? I czy spali sie tylko tluszcz??? Czy moze zrobic diete masowa i przybierac miesni???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
jesli jestes zalany i nigdy nie miales doczynienia ze sportami silowymi to proponuje przytyc te 8-10kg

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
Cwicze 8msc i szybko przytylem gownianą masa. Wiec nie wiem co mam robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
ile przytyles, ile bylo bialka w diecie podczas cwiczen

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
Przytyłem 14KG nie mialem nigdy diety. Dlatego teraz chce wprowadzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
Wiec pytanie dieta na rzezbe da mi miesni czy spadną??? Czy robic mase w moim przypadku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THERMO BURNER Spalacz

Następny temat

BARDZO PROSZE KOGOS O POMOC!!!!!!!!!

WHEY premium