SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masowa do poprawy /

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
s.m.p.a mówisz że z razowym ale ostatni posiłek ma niebyć praktycznie węglowodanów, wahają się gdzieśc około 40, a w twaogu mam malutko a za to (tak jak poiwinnobyć) dużo białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Matek828 mogą być ww nie patrz cały czas w powielane schematy.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
s.m.p.a dziś chciałbym sobie zjeść serek twarogowy chudy, mógłbym posypac kakao dla smaku czy lepiej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
raz na tydz nie zaszkodzi ale lepiej mieszać już z trruskawkami czy arbuzem nastepnym razem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
Zjadłem sam, s.m.pa. dlaje jestem w trakcie układania tego co będę jeść w wakacje (już teraz staram się stosować tyle że nie ma konkretnego planu, jak będzie to tu wyśle).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
s.m.p.a czy całkowicie powiniennem (w diecie na mase) odrzucić chleb biały? Czy można jeść i jak często (bo jednak się z nim spotykam)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Matek najlepiej zrezygnował bym z białego pieczywa. Poszukaj dobrej piekarni i na pewno znajdziesz taki chleb który będzie CI smakował a nie będzie typowo pszenny.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
s.m.p.a a czy np. tosty z chleba tostowego można jeść w diecie na mase, bo jeśli nie to nie ma sprawy tylko wolę wiedzieć bo gdy jeszcze ak nie przejmowałem się tym co jem to tosty się pojawiały?
Czy dużą różnicę zrobi jak pierś z kurczaka zjem ze skórą a nie bez?
Na razie męczę się z tym tworzeniem diety, ale coś tam ciułam.
Np. na ostatni posiłek(nie kolacje tylko taki późniejszy) jem sobie najczęściej serek wiejski 200g (10-11g białka na 100g, czyli 20-22g) lub ser twarogowy chudy 250g (18g białka na 100g, czyli 45g białka i tak jadłem od poniedzialu chyba co drugi dzień zmieniam raz to raz to, a wczoraj np. jajecznica z 4 jajek, z samych jajek! Może być taki posiłek na kolacje?
A bo teraz to składa się zawsze tak że ćwiczę po obiedzie a jak będę na wakacjach będzie np możliwość poćwiczyć do południa jak ułożyć wtedy posiłki?
śniadanie, II śniadanie, przedtreningowy, trening, obiad, podwieczorek?/kolacja?, kolacja i posiłek białkowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
kolacja może być

posiłki ułożyć tak żeby po treningu był po treningwoy lub obiad z miesem

chleb tostowy jest g warty więc spróbuj może z razowego

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
Nie ma problemu, a co byś powiedział o kiełbasach, pizzy i parówkach? Unikać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT pytanie

Następny temat

lekkie odchudzanie z klaty

WHEY premium