SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i trening 45 latak ratunku dla "Parówki":)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jack Run
A jaką dieta czy te sprzedawane przez portal po treningu sa ok?


Zależy kto czego oczekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 53 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 251
Efektów i racjonalnego pożywienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Bziu prosila Ciebie abys wrzucila przykladowy jadlospis na jakis dzien np na jutro ..Nadal tego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jack Run
Efektów i racjonalnego pożywienia

Zapewne i tu i tu..
Pytanie brzmi:

Czy chcesz się nauczyć jak żyć zdrowo i fajnie ćwiczyć - czyli zdobyć wiedzę i włożyć własny wkład w to co będziesz robić - czy wolisz płacić za wiedzę innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 53 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 251
Jasne, że fajniejszym jest efekt własnej pracy:) ale czasem brak czasu, czasem wątpliwości co do metod żywoenia czy też ćwiczeniowych ......napewno chcę aby to jak się odżywiam i jak ćwiczę było nie tylko chwilowym kaprysem ale przede wszystkim sensem życia ,, jego podstawą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 53 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 251
sss...... tak wiem i pamiętam tylko czas mi ucieka przez ręce ale może dziś uda i się usiąść a najpóźniej jutro i ze wszystkiego się wyspowiadać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 53 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 251
Zaczęłam uzupełniać dziennik, niestety nie potrafię wpisać dni wcześniejszych,nie zapisują się. Nie wpisałem też wagi bo nie wiem ile jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jack Run
Jasne, że fajniejszym jest efekt własnej pracy:) ale czasem brak czasu, czasem wątpliwości co do metod żywoenia czy też ćwiczeniowych ......napewno chcę aby to jak się odżywiam i jak ćwiczę było nie tylko chwilowym kaprysem ale przede wszystkim sensem życia ,, jego podstawą


Może nie sensem i podstawą - bo to brzmi wręcz niebezpiecznie...

Częścią na pewno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tak sobie czytam z partyzanta...Jeśli nie wiesz ile waży jedzenie - kup wagę, jeśli nie możesz kupić wagi (ale chyba możesz bo to kwestia 25 PLN - uprzedzam w hipermarketach, w internetach -są wszędzie , wejdź na stronę ilewazy, jeśli nie umiesz wypełnić dziennika to się naucz i poproś kogoś o pomoc. Dzieci się do tego nadają, mężowie i inne takie przypadłości W naszym wieku nie można ciągle nie móc, nie umieć, nie wiedzieć. Jest problem-trzeba rozwiązać. Jeśli się chce. Powodzenia. I nie, nie jestem samotną, bezrobotną, a przy tym bogatą ortorektyczką mającą mnóstwo czasu
3

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 53 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 251
No cóż kupienie wagi nie jest problemem lecz problemem jest ile na tej wadze ma być.....dziennik pomału ogarniam sama- nie mam dzieci ani męża a zresztą ta kwestie zadania o siebie chciałabym zostawić dla siebie, myślę że to taki mój wlew motywator:) co do wiekuvswietnie sobie radze z mocą i decyzjami:) a chcę się bardzo i jestem zdeterminowana i uparta. Zalogowalalm się bo jak każdy potrzebuje motywacji i wsparcia a przede wszystkim właściwych wskazówek. CO tego jak obliczona sobie zapotrzebowanie kaloryczne jak co portal pisze coś innego. Trudno mi ustalić konkret bo nie znam się na tym zwłaszcza kiedy w grę wchodzą różne treningi kilka razy w tyg ( tuvtez potrzebuje pomocy i wskazówek żeby np. Nie pójść w masę lub tez nie zajechał kręgosłupa który nie jest w najlepszym stanie) mam cel i wizje ale chciałabym zrobić to dobrze zdrowovwlasciwie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta dla 45 latki

Następny temat

ostatnia deska ratunku ...

WHEY premium