SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu dla początkującej

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 172
Hej, chciałabym zacząć ćwiczyć w domu bez żadnego sprzętu. Chciałabym powiększyć i podnieść tyłek, spłaszczyć brzuch bez fald, podkreślić wcięcie w talii, usunąć rozstępy z posladkow i piersi przy czym żeby mi się one nie zmniejszyły. Jaki plan treningowy do tych celów? Domyślam się że będzie to trening całego ciała na jednym treningu


Zmieniony przez - kubulwg w dniu 2017-09-10 23:13:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Bez żadnego sprzętu to będzie ciężko. jakieś podstawowe sztangielki rozkręcane i ławeczka by się przydały. Ciężarem ciała ciężko coś zwojować w kwestii budowania mięśni.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Cele ambitne :P Niestety na rozstępy ćwiczenia nie pomogą. W ogóle niewiele rzeczy na nie pomaga niestety.
I tak jak Night napisał- żeby coś powiększyć to już obciążenie jest potrzebne i nie da rady bez sprzętu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tez nie mam dobrych wiadomości - bez sprzętu to raczej niewiele da się zrobić. Z rozstępami podobnie. Posladki to wielkie mięśnie, one potrzebują solidnych obciążeń.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Rozstępy zawsze można troszkę rozjaśnić - żeby tak się nie odróżniały od niepopękanej skóry obok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale żeby było jasne- nie ćwiczeniami :) Bo jeszcze sobie ktoś nadziei narobi.
Też stawiam na rozjaśnianie, bo na zabiegi laserowe, które mogą je usunąć to mnie niestety nie stać. Albo stać ale szkoda kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 172
Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi. O jakim rozjaśnieniu mowa? Jeśli chodzi o podstawowy sprzęt to co mam kupić dokładnie i Jaki plan do tego zastosować? Absolutnie nie chce mieć nigdzie widocznych mięśni tylko płaski brzuch, podniesiony i większy tyłek oraz podkreślenie wcięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
A ten płaski brzuch to niby skąd się bierze?? - bo moim zdaniem z silnych mięśni brzucha, więc jednak trzeba je mieć. Większy tyłek to niby co? - bo moim zdaniem większe mięśnie pośladkowe. Sama sobie przeczysz w tym co piszesz. Na początek najlepszy będzie jakiś plan full body workout. Wystarczą do tego regulowane sztangielki (najlepiej kupić takie rozkręcane przynajmniej 20 kg) oraz piłka lub ławeczka. Planów znajdziesz mnóstwo w naszym dziale - trzeba tylko troszkę poszperać - choćby w tematach podwieszonych.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A podkreślona talia to ciut szersze plecy i barki :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Misja redukcja - dieta + trening. Prośba o pomoc po 26 sinusoidalnych latach

Następny temat

Trening siłowy 3 razy w tygodniu

WHEY premium