SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2317

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

mężczyzna

Cel

Chciałbym schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę

Waga

93

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

22%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Teraz tylko wychodzę z domu i nic po za tym no i standardowe zajęcia w domu. Chodzę spać o 23 lub 24 a wstaję o 8:00

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Kiedyś grałem w piłkę nożną i trochę biegałem, brak stażu na siłowni, stojaki, ławka, gryf prosty, hantle, 37kg obciążenia tylko ale planuję dokupić za jakiś czas.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta była bo była no i jadłem za mało kalorii to chciałbym to bardzo poprawić.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Nie stosuję żadnej suplementacji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
pewnie ze tak

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
możesz aczkolwiek najpeiej weź próbkę wpc i wpi, bo jak tak reagujesz na nabiał to nie wiadomo, czy organizm się nie zbuntuje na wpc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1322
Okej tak zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1322
Cześć więc używam białka od 6 sierpnia i wszystko jest dobrze, dodaje do owsianki rano i wieczorem robię shake i od tego momentu dieta jest bardzo przyjemna :) Teraz moje pytanie brzmi, bo zaczyna mi się kończyć białko... czy mogę dalej kupować taką odżywkę białkową jak na zdjęciu czy polecacie inną?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jeżeli Ci służy to nie ma przeciwwskazań, aczkolwiek nie znam firmy, nie znam nikogo kto stosował, ani nie słyszałem żadnej opinii.
Osobiście bazuję od lat na tych i jestem zadowolony
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Wpc_Protein_Plus-opis39294.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1322
Wiesz co chyba sobie pomyślę i zdecyduje się na którąś odżywkę co podałeś... a czym mniej więcej różnią się wpc protein plus i whey protein?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
proponuje Ci zainwestowac kase w renomowane firmy, ktore trzymaja sklad zgodnie z etykieta
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1322
stojeden
proponuje Ci zainwestowac kase w renomowane firmy, ktore trzymaja sklad zgodnie z etykieta


Masz rację i właśnie tak zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
SadDevilGuy
Wiesz co chyba sobie pomyślę i zdecyduje się na którąś odżywkę co podałeś... a czym mniej więcej różnią się wpc protein plus i whey protein?

generalnie dużej różnicy nie ma, niektórzy twierdzą że all ma intensywniejsze smaki, niektóre smaki są słodsze, ale ja osobiście różnicy nie czuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1322
Dobra jak tak to ja po prostu zamówię sobie WPC Protein Plus. Dzięki bardzo za pomoc!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za mało białka ?

Następny temat

Mogę już masowac

WHEY premium