SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i plan treningowy dla 16 latka do oceny.!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2526
Witam serdecznie. To co postarałem się ułożyć:
1.7.00-płatki owsiane 100g+ 5 bialek 2 żóltka
2.10- bułka brązowa słonecznikowa z kurczakiem pieczonym w piekarniku 150g
3.to samo co w drugim
4. przed treningowy ryż s sosem pomidorowym 100g + 150g kuraka z piekarnika z przyprawami
5. po treningu to samo
6.twaróg chudy 250 g
+ do 3 posiłków oliwa z oliwek+ orzechy jakies owoce miedzy przerwami od posiłków.
Plan-
pon biceps przedramie klata brzuch po 4 serie 3 cwiczenia 12 powtorzen
sroda-plecy triceps brzuch po 4 serie 3 cwiczenia 12 powtorzen
piatek-bary nogi brzuch 3 cwiczenia 4 serie 12 powtorzen.
Wiem że pierw się robi większe partie.

I uwaga tu problem stworzyłem diete i rodzice mi powiedzieli że to co ja wymyśliłem to głowa mała mówią: Tak nie powinieneś jeść obtłuszczusz sobie serce, chce miec problemy z watrabą itp takie różne gadają w tak młodym wieku tak jeść? musisz jesc normalnie bo sie dopiero rozwijasz tak mi ciągle mówią rodzice. Mówiłem im ten sport to dla mnie wszystko profesjonaliści na sfd oceniają mój plan to jest forum a oni mówią jakie forum tam mogą być przypadkowe osoby najlepiej do trenera idz to ci powie to samo co ja mowi mama. To jak w koncu mam jesc mama mówi że normalnie a nie wymyślać jak to bo mówi że już jeden taki jak ja by l co chcial urosnąć i umarł. Pomózcie i powiedzcie czy nic mi nie bd to co mama mówiła jak bd taką dietę stosował jeść normalnie? a jezeli diete mam stosowac to co mama do trenera isc i niech jej powie co mam jesc czy co?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3259
Ankieta działu.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
j/w my nawet nie wiemy ile wazysz... kompletnie nic. diety w ciemno sie nie ocenia, tylko pod dana osobe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2526
przepraszam mierze 181cm wzrostu i warzę 71kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9787
Jakbyś mógł napisać ile Ci wychodzi B/W/T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie najlepiej wrzuc wszystko tutaj i daj zrcut/screen

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa 12lat

Następny temat

Warto brać kreatyne ? prosze o pomoc ;)

WHEY premium