SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i kreatyna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Minerałki to poza cyklem też powinno się przyjmować.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
odpusc sobie BCAA i połącz kretke z glutaminą, minerały też mogą byc

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
3/- 16.00-16.45 obiad przed-treningowy, po szkole
-100g makaronu
-100g~ twarogu
-300ml~ mleka
-15g oliwy z oliwek

Tu wcisnę 10g Olimp Creatine Mega Caps przed i po treningu, ponad 30 minut po obiadku 5g i 45 minut przed po-treningowym obiadku też 5g

4/- 18.00-19.00 posiłek po-treningowy
-Jogurt naturalny plus banan zaraz po treningu czy mogę to zjeść razem z przyjęciem kreatyny?
-100g kaszy gryczanej w domu
-pierś z kurczaka w domu
-sałatka warzywna w domu
-15g oliwy z oliwek w domu

W dzień NT 5g rano po przebudzeniu będzie ok?

Cykl planuję na 8 tygodni bo na tyle mi tej kreatyny starczy.

Co do tej kretki w końcu bo nie wiem, mówicie żeby odpuścić bcaa, dlaczego? Może HMB? Samą kretkę bez niczego też można? Z tego co widzę zawsze ktoś coś dokupuje na cykl właśnie bcaa czy coś tędy.

Proszę o dalszą poradę ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
HMB sobie odpuść, weź BCAA, a kreatyne nie olimpu tylko Multipower

Plecy same się nie zrobią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
a pory i porcję dawkowania co podałem są ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
BCAA:
4 kapsułek 4 razy dziennie – przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu i przed snem, popijając dużą ilością wody.

Mono Multipower:
DT - 5g rano przed śniadaniem, 5g odrazu po treningu
DNT - tylko 5g rano przed śniadaniem.

Nie rób fazy nasycenia i nie zapominaj, że podczas cyklu kreatynowego powineneś znacznie zwiększyć dobowe spożycie wody. Dorzuć sobie do tego wszystkiego dowolne witaminki. zdr.

Plecy same się nie zrobią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
Witam.

Cykl zacznę jednak od 1 października, będzie trwał ponad 6 tygodni, trening 5 dni w tygodniu. Mój wybór padł na;
-Olimp Creatine Mega Caps 1250 300kapsów (zejdą przy dawkowaniu 10g na dobę w DT i 5g w DNT)
-Trec L-Glutamine Extreme 1400mg 300kapsów

Pytania;
1. Kreatynę będę brał 5g rano, i 5g przed lub po treningu, kiedy lepiej? (przed czy po?)
2. Glutamina np. Trec L-Glutamine Extreme 1400mg, 100kapsów kosztuje 39zł. Biorąc ją 6 tygodni razem z kreatyną wychodzi ponad 300 kapsółek a więc trochę kasy. Nie szkoda mi pieniędzy, tylko pytam czy to normalna cena i czy ''tak się bierze''/''tyle się bierze''?
3. Czy firmy i produkty które wybrałem (Mono Olimp'a/Glutamina Trec'a) są ok?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Zmieniony przez - krysiu op w dniu 2008-09-21 21:01:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1. Kreatynę będę brał 5g rano, i 5g przed lub po treningu, kiedy lepiej? (przed czy po?)polecam na czczo i po treningu
2. Glutamina np. Trec L-Glutamine Extreme 1400mg, 100kapsów kosztuje 39zł. Biorąc ją 6 tygodni razem z kreatyną wychodzi ponad 300 kapsółek a więc trochę kasy. Nie szkoda mi pieniędzy, tylko pytam czy to normalna cena i czy ''tak się bierze''/''tyle się bierze''?przydałoby się te 9 kapsów dziennie ale lepiej zapytaj w dziale odżywki
3. Czy firmy i produkty które wybrałem (Mono Olimp'a/Glutamina Trec'a) są ok?OK najlepiej sprawdź opinię na sfd w dziale opinie jednak jeśli kupujesz mono większego znaczenia nie ma jakiej firmy byle była znana nie "z piwnicy"

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
Tak więc kupuję
-Olimp Creatine Mega Caps 300kaps. - 5g na czczo z rana i 5g od razu po treningu (od razu po treningu jem też banana z jogurtem, odstawić tą praktykę na czas cyklu? ).
-Olimp L-Glutamine Mega Caps 300kaps. - 2,8g na czczo z rana, 5,6g po treningu i 2,8g przed snem.

więc pytanie brzmi, mogę łykać glutaminę wraz z kreatyną?

pozdrawiam.

Zmieniony przez - krysiu op w dniu 2008-09-22 16:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
więc pytanie brzmi, mogę łykać glutaminę wraz z kreatyną?

TAK.

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny. Z góry thx

Następny temat

Dieta redukcyjna

WHEY premium