SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny ektomorfik 63 kg.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Mam jeszcze jedną rzecz przed przystąpieniem do diety o której nie pomyślałem. W przypadku 3 zmiany, kiedy wracam o godzinie 6;40 rano mam jeść też białko ( twaróg + banan) przed snem ? NIe jest to w sumie noc, ale do 14;30 śpię, nie wiem czy to działa tak samo jak gdybym szedł spać normalnie, w nocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
możesz zjeść przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
" działa tak samo jak gdybym szedł spać normalnie, w nocy. " tak działa tak samo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Hmm, mam mały problem z twarogiem, mieszam go z bananem, ale cieeężko wchodzi :( Macie pomysł na coś innego ? Rybki nie powinno sie raczej z tego co czytam :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
rybka, jaja jak najbardziej mozna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
A serek wiejski ze szczypiorem tez sie nada ;D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
matx969
A serek wiejski ze szczypiorem tez sie nada ;D?
tak, ale zrobiony samemu w domu , twaróg - dodaj troche naturalnego jogurtu + przyprawy + warzywa lub zioła ., Kupne to nawet niech ci do głowy nie przcyhodza ( sa drozsze i gorsze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
monkey22
matx969
A serek wiejski ze szczypiorem tez sie nada ;D?
tak, ale zrobiony samemu w domu , twaróg - dodaj troche naturalnego jogurtu + przyprawy + warzywa lub zioła ., Kupne to nawet niech ci do głowy nie przcyhodza ( sa drozsze i gorsze )


Ser biały możesz mieszać jak już wyżej zostało napisane . Z makrelą wedzona i z cebulka ( bedzie pyszna pasta ) tak samo z sardynkami albo z tuńczykiem.

Z jajkiem zrobisz paste jajeczna . z pomidorem , ogórkiem , rzodkiewka ipt itd., Twaróg można jeść na słodko ( z dzemem , miodem np.) na słono i ostro .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Czy mogę w pracy kurczaka z ryżem dać do mikrofali ? Podobno jedzenie takie jest niezdrowe, ale ciepłe lepiej smakuje :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
możesz, mikofala w żaden sposób nie wpływa na większą czy mniejszą szkodliwość potraw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka

Następny temat

Jak zacząć po miesięcznej przerwie?

WHEY premium