SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - [DT] Bartwal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Cześć!
Prowadzę dziennik treningowy i nadszedł czas, żeby mieć porządną dietę! Coś o mnie:
Wiek: 21
Waga: 81kg
Wzrost: 188cm
Staż treningowy: Dopiero zaczynam.
Obwody [cm] (mają może 2-3 tygodnie, na weekend zrobię nowe!):
kark 41
barki 115
prawy/lewy biceps 35/34.5
prawe/lewe przedramię 28/27.5
klatka 93
pas 81
biodra 106
prawe/lewe udo 60.5/60
prawa/lewa łydka 40/39.5
Zapraszam do mojego dziennika po resztę ;)

A teraz główna atrakcja wieczoru:





Do tego dojdą jakieś warzywa i owoce. Ale tego nie wiem jak liczyć ale na 100% będę szamał i może zdjęcia posiłków też zrobię ;)

Zmieniony przez - Bartwal w dniu 2014-12-29 20:53:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Prawdopodobnie zrobię test zakupionych suplementów (różne smaki) w kilku konfiguracjach:
4 smaki;
3 ciecze do rozrobienia: woda, mleko 1.5% (biedronka), mleko 1.5% bez laktozy (biedronka);
2 sposoby rozmieszania: shaker lub mikser :)
Postaram się dodać przy okazji zdjęcia wszystkiego, opisać smaki i inne rzeczy. Dziewczyna także się do tego dorzuci, gdyż będzie brała udział w degustacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
coś rozmiary tej suplementacji Ci nie weszły odpowiednio

Zmieniony przez - poskramiacz_tluszczu w dniu 2014-12-29 21:02:25

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
poskramiacz_tluszczu
coś rozmiary tej suplementacji Ci nie weszły odpowiednio

Zmieniony przez - poskramiacz_tluszczu w dniu 2014-12-29 21:02:25


Czemu nie? Chciałem odpowiednio rozpisać godzinowo to. Bo ktoś, teraz nie pamiętam, wspominał żeby węgli i białka nie brać TUŻ po treningu, tylko chwilę później ale dalej w "oknie anabolicznym". Podobnie z suplami przed treningiem. A co do obiadów 1-3 to tam mogę jeszcze dopisać warzywa i owoce jakieś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
o ilość mi chodziło. Chcesz jeść 100 gram białka z prochu przed i po treningu? ba, bcaa i tak dalej też po 100 gram?

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
poskramiacz_tluszczu
o ilość mi chodziło. Chcesz jeść 100 gram białka z prochu przed i po treningu? ba, bcaa i tak dalej też po 100 gram?


Aaa... Sorki ;) To jest podane tak, bo na stronie sklepu sfd nie było napisane "w 100g" tylko "w porcji" a mi się nie chciało zmieniać tego :) więc 200g to 2 porcje, 100g to jedna porcja danego produktu prosto ze sklepu. Carbo to 40g, Beta Analania - 5g, BCAA i EAA to 10g, białko to 30g lub 33g :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
to weź to pozmieniaj tak jak ma być, bo nikt z kalkulatorem nie będzie za Ciebie liczył ile tego białka z prochu zjesz.

75 gram otrąb może Cię delikatnie mówiąc zakorkować. Serek homo to też nie najlepszy wybór.
Masz zamiar urozmaicać tą miskę? Czy 4 razy dziennie 7 dni w tygodniu jeść to samo?

Zmieniony przez - poskramiacz_tluszczu w dniu 2014-12-29 21:43:46

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
poskramiacz_tluszczu
to weź to pozmieniaj tak jak ma być, bo nikt z kalkulatorem nie będzie za Ciebie liczył ile tego białka z prochu zjesz.

75 gram otrąb może Cię delikatnie mówiąc zakorkować. Serek homo to też nie najlepszy wybór.
Masz zamiar urozmaicać tą miskę? Czy 4 razy dziennie 7 dni w tygodniu jeść to samo?

Zmieniony przez - poskramiacz_tluszczu w dniu 2014-12-29 21:43:46


Hm... Źle wyjaśniłem: 100g - 1 porcja. 200g - 2 porcje. to ile porcja ma gram jest mało ważne, bo ważne jest to ile BTW ma w sobie, prawda? W jednej porcji mam x gram białka ale nie chciałem tego przeliczać i zostawiłem takie 100g i 200g :) Tak samo mam 100g Rutinovitu ale to jest jedna tabletka :)

Chce urozmaicić jakoś ale nie wiem jeszcze jak :) Ryż? Inne mięso? o.O
75g na 2 omlety to dużo? Zmniejszyć? Nie wiem jak to na żywo wygląda :)
Serek lub jakiś dżem dla smaku ma być tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
Ok, teraz łapię.

Daj maks 20 gram tych otrąb, a resztę z płatków owsianych. Albo całkiem z nich zrezygnuj na rzecz owsianych.

Dietę trzeba urozmaicać, bo inaczej szybko doprowadzisz do niedoborów. Nie samym cyckiem z kurczaka człowiek żyje. Wprowadź inne mięsa, ryby, sery np mozzarelle. Zamiast makaronu, ryż, kaszę, ziemniaki, chleb żytni razowy. Opcji jest dużo

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
poskramiacz_tluszczu
Ok, teraz łapię.

Daj maks 20 gram tych otrąb, a resztę z płatków owsianych. Albo całkiem z nich zrezygnuj na rzecz owsianych.

Dietę trzeba urozmaicać, bo inaczej szybko doprowadzisz do niedoborów. Nie samym cyckiem z kurczaka człowiek żyje. Wprowadź inne mięsa, ryby, sery np mozzarelle. Zamiast makaronu, ryż, kaszę, ziemniaki, chleb żytni razowy. Opcji jest dużo



Ok :) A dobre te omlety będą? :P

No to będę musiał się podszkolić w gotowaniu smacznych i pożywnych rzeczy ^^ Ciężka droga przede mną! :///
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
omlety z owisanych i jajek? no pewnie, że tak. Kwestia tego jak to przyprawisz. Sól, pieprz, papryka czerwona, czosnek, cebula, pieczarki - co kto lubi możesz ładować do omleta. Albo skasować ten serek i dorzucić trochę sera żółtego do omleta.

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
A coś takiego? :)



Teraz wyjaśniając:
1 obiad: kurczak z ryżem i mieszanką chińska, do tego orzechy bo tłuszczu brakuje :)
2 obiad: połowa proponowanej porcji tej sałatki: http://www.uwielbiamgotowac.com/2014/02/saatka-z-tunczykiem-i-ryzem.html#.VKOwvsmAru4
3 obiad: piersi i makaron ze szpinakiem, w końcu trzeba być Papajem :D plus migdały, bo tłuszczu brak.
Kolacja: 2 omlety, każdy z dwóch jaj, do tego trochę kakao, płatków owsianych i posmarowane dżemem :) taka rozpusta na sam koniec dnia, lubię bardzo słodycze ^^

Zmieniony przez - Bartwal w dniu 2014-12-31 09:29:14

Zmieniony przez - Bartwal w dniu 2015-01-02 16:50:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Dieta na masę (rozpiska energetyczna) do oceny

WHEY premium