SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 46
Witam. Stworzyłem diete w oparciu o posiadaną mi wiedze. Mam 17 lat,73 kg,178 cm wzrotu,jestem ekto :) Wrzucam ją,mam nadzieje do oceny. Posiłek drugi jest podzielony na dwie części makaron z dżemem jem od razu po treningu, po 30 min reszte,

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 46
Nie jestem pewny co do zapotrzebowania kalorycznego, na potreningu wyszło mi 3100 do utrzymania wagi a według innych kalkulatorów około 2400 więc narazie bezpiecznie podszedłem z ich liczbą,najwyzej troche zwiększe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Do wywalenia jest dżem wysokosłodzony lub do zamiany na niskosłodzony. Wybieraj różne źródła tłuszczy, dorzucaj więcej warzyw, reszta git

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Tuńczyk w wodzie codziennie odpada
Wywal olej z pestek winogron, a daj Oliwę choćby
za mało warzyw, owoców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak koledzy wyżej.

Masz bogaty zakres produktów, nie ograniczaj się do wybranych składników odżywczych, nie tyczy się to tylko B/T/W ale również źródeł witamin i składników mineralnych ( różnokolorowe warzywa ) brakuje kwasów tłuszczowych z rodziny Omega-3. Zadbaj o świeżą porcję warzyw, niemalże do każdego posiłku.

Ile wynosi Twoje zapotrzebowanie kcal? Jaki jest Twój cel?
Bo nic nie napisałeś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty w diecie

Następny temat

kurs dietetyka

WHEY premium