SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurs dietetyka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3120
Cześć, rozmyślając sobie ostatnio jak tu zbić milion przed trzydziestką, złapałem się na tym, że nie biorę pod rozwagę dziedziny która tak bardzo mnie ciekawi, w przeciwieństwie do pracy korpo-szczura, a mianowicie dietetyce. Nie żebym poświęcił temu całą uwagę ale myślę, że warto mieć jakaś furtkę, która pozwoli dorobić trochę groszy w gorszych czasach. Kompletnie nie wiem gdzie się zapisać, które kursy są warte uwagi, papierek niesie coś za sobą itd. Czy jest może jakiś forumkowicz orientujący się w temacie, który mógłby coś doradzić/podpowiedzieć?

pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jak chcesz zostać dietetykiem, to proponuję studia kierunkowe. Kursy - mają swoje walory, ale są za wąskie objętościowo by nauczyć tej dziedziny od A do Z. Na kursie / szkoleniu, albo zapoznasz się z absolutnymi podstawami, albo - zdobędziesz wiedzę z jakiegoiś konkretnego zagadnienia (np. dieta low-carb, IF, etc)

Sam prowadze kursy i szkolenia z dietetyki, jak chcesz wpaść, wziac udziałw wykłądach / konwersatoriach i warsztatach to zapraszam:

http://edukacja.sfd.pl/ - od wrzesnia na pewno ruszamy z tematem

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2014-07-09 14:38:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3120
dzięki za odpowiedź, wspominając o studiach miałeś na myśli jakieś prywatne szkoły, czy bardziej jakiś wieczorowy awf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nie miałem na mysli żadnej konkretnej uczelni. Po prostu kierunek - dietetyka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Ryz czerwony

WHEY premium