SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do na mase do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 264
w tej diecie jest posilek przed i potreningowy, a co mam zrobic w srode i sobote bo w te dni nie cwicze, a niedziele planowalem i tak wolna od diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Posilek przed i po treningu taki sam zostaw tylko ww proste wywal w nietreningowe.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 264
Przecierz jak wywale WW proste to zniknie mi jeden posilek bo po treningu mam tylko WW proste (Wafle ryżowe z miodem) to co mam zrobic ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
domer pisze o dniach nietreningowych wtedy ta dawka ww prostych jest ci nie potrzebna bo nie cwiczysz.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 264
To czym mam zastąpic ten posilek w dni nietreningowe???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Nie zastepujesz, bo skoro nie cwiczysz -> nie zuzywasz glikogenu -> nie musisz go uzupelniac

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 264
O 15.00 jem posilek przedtreningowy (godzine przed treningiem) tak kilka min po 17.00 posilek potreningowy, wiec jesli go opuszcze to bede mial przerwe w jedzeniu od 15.00 do 20.30, czyli 5,5h, a przerwy pomiedzy posilkami powinny nie przekraczac 4h. Wszystkie inne posilki jem w odstepach okolo 3h, to chyba nie moze tak byc, za dluga przerwa. Mam jeszcze jedno pytanie, powinno sie spozywac dziennie 2-3g bialka na kgmc, jezeli zjem za malo to bedzie zle, ale jak zjem troche ponad 3g/kgmc to tez zle, bo czytalem ze wieksza dawka bialka niz 2-3g w niczym nie pomoze (nie urosnie sie szybciej) ale czy moze zaszkodzic, czy to nic nie zmieni???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Ok, moj blad nie patrzylem na diete. Posilki jesz tak, jak zaplanowales. Nie spozywasz jedynie wegli prostych po treningu.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Rozplanuj posilki tak zeby nie bylo tak duzej przeryw w nietreningowe. 2g bialka/kg masy ciala to max. Jak zjesz troche mniej czasami to nic zlego nie ebdzie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 264
Spoko wiec zamieniam WW proste na zlozone i tylko tyle. Odnosnie jeszcze tego bialka, jesli zjem ponad 3g dziennie to moze zaszkodzic???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy 9 całych jajek + 11 białek na dzień to nie za dużo

Następny temat

jajka a cholesterol

WHEY premium