SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla misia grubcia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
Witam. Szukałem ale nie znalazłem. Otóż szukam diety w sam raz dla mnie. Chodze na silownie juz 2 miesiace i wyciskam ciagle tyle samo. Na poczatku bralem kreatyne i odzywke Treca. Przytylem 9 kg obecnie waze 82 kg przy wzroscie 183 cm wyciskam 55 kg . Zaczyna sie sezon plazowy i trzeba zaczac jakos wygladacRobie rowniez 6stke weidera ale to mi nic nie daje. Dlatego postanowilem, ze zaczne stosowac jakas diete. I teraz zaczyna sie problem. Otoz sam nie umiem dobrac diety a to, co czytalem to nie moge sie polapac. I teraz pytanie dla was. Czy bylby ktos w stanie ulozyc dla mnie diete na schudniecie? {nie tyle co schudnac ale wyrobic posladki, bo mam jak dwie duze bulki az wstyd sie na plazy pojawic). Jestem sklonny zaplacic pieniadze za ulozenie diety. Na silownie chodze 3 razy w tygodniu, wiec jak zaczne stosowac diete + chodzenie na salke to napewno bedzie widac efekty, bo jak narazie to jem ile wlezie. Aha, zapomnialem dodac, ze mam 16 lat

Waga: 81

Wzrost: 182

Obwód klatki: ?

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: 5 dni w tygodniu szkoła, średnio do godz. 14oo

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Siłownia 3x w tygodniu, czasami jakis rower

Odżywianie: Jem praktycznie wszystko. Najwiecej miesa (uwielbiam schabowe mojej babci) xD

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: nic

Stan zdrowia: zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej: duzo, oby szybko mi posladki wychudly

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: stosowalem odzywke treca i kreatyne (przez miesiac)

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: hmm.. nie

Stosowane wcześniej diety: zero
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
Bring
Up
My
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 54 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24316
Jeżeli jesteś skłonny zapłacić to:
http://www.dobierz-diete.pl/

jeżeli jednak chciałbyś coś samemu to poczytaj trochę o zasadach żywieniowych, ułóż własną dietę i możesz ją dać na forum - może ktoś oceni .
http://www.sfd.pl/Dla_początkujących-t373792.html

Zmieniony przez - Redis w dniu 2008-06-03 06:42:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam zamiar zacząć...

Następny temat

plan redukcyjny - podpowiedzi

Shaker