SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta a treningi

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 257
Witam. Właśnie ukończyłem dietę kopenhaską, chciałbym jednak nadal tracić wagę, mając jednocześnie siłę na treningi.

Oto dane:

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 18 lat

Waga : 92 kg

Wzrost : 184 cm

Aktywność w ciągu dnia : szkoła, treningi

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : Poniedziałek: Muay Thai 1 - 1,5h / Wtorek: Boks 1,5h / Środa: regeneracja/ Czwartek: WF 45min, Muay Thai 1 - 1,5h / Piątek: WF 90min, Boks 1,5h / Sobota: Muay Thai 1 - 1,5h

Cel : szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe : brak

Stan zdrowia : bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej : sztuki walki, trening domowy

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
5posilkow zbilansowanych
kazdy obfity w bialko oraz warzywa
nie moze byc restrykcyjnie bo zamierzasz ciezko trenowac, jak czujesz sie slabo mozesz dodawac weglowodanow(dieta rotacyjna)

z suplementów polecam cm3 4kap rano
nitrobolon energizer 28g przed treningiem
clenburexin 2kap rano 2kap wczesnym popoludniem
anabolic bcaa system 3kap 1godz przed i 3kap bezposrednio po każdym wysiłku
organizm obarczony duzym wysilkiem fizycznym potrzebuje duzo witamin i mikroskladnikow wiec 2kap multi pack rano po sniadaniu
opcjonalnie zma 2kap przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 257
Warto do tego dołożyć jakiś spalacz, np. Olimp Thermo Stim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 257
Zapomniałem jeszcze dodać, że podczas bardzo restrykcyjnej diety kopenhaskiej miałem wystarczającą ilość siły na treningi (wystarczającą to dobre słowo, bo w pełni sił raczej nie byłem), tak więc zauważyłem, że zwiększonej ilości cukrów mi nie potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
moze przez kilka tygodni max ale organizm bedzie sie oporowal jak zbyt restrykcyjnie bedziesz podchodzil przez dluzszy czas, mozesz sprawdzic...

spalacz poza clenburexinem nie jest potrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 257
Dzięki. Odnośnie supli, czy do nich nie jest wymagana siłownia, same sw wystarczą? Clenburexin i Anabolic BCAA System z pewnością zakupię, cm3 do mnie nie przemawia, Nitrobolon Energizer jest trochę za drogi. Jeśli siłownia jest niezbędna, to mogę ewentualnie zrezygnować z 2 treningów boksu w tygodniu (i tak niedługo cena za salę ma się zwiększyć, opłaty za treningi pójdą więc również w górę) i zastąpić je siłownią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
siłownia nie jest niezbędna.
mądrze sobie wybrales
rzeczywiscie jak siłki nie bedzie to cm3 i energizer mozna odpuscic.
pozdrawiam i sukcesów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Clenburexin z bcaa Anabolic System to dobre rozwiązanie.Do tego dużą ilość wody i niezbyt długie przerwy między posiłkami.Warzywa i białko w posiłkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 257
Wody pije dużo w zasadzie od zawsze, z krótkimi przerwami między posiłkami może być problem (np. we czwartek jadę na trening do Świebodzic od razu po szkole i w domu jestem dopiero koło 19, więc wtedy jem obiad). Jutro się przejdę do sklepu ogarnąć odżywki.
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW + suplementacja. Proszę o pomoc

Następny temat

Trec Lipo x Pack opinie

WHEY premium