SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta VLCD informacje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 20 lat Na forum 8 dni Przeczytanych tematów 40
Witam, jestem zainteresowany dietą VLCD ponieważ chcialbym sprobowac szybkiego i agresywnego cięcia fatu. Laikiem nie jestem w temacie, aczkolwiek nigdzie nie moge znalezc konkretnych zalozen. Ktos z was zna podstawy owej diety i jak przy tym żyć, co robić a czego nie ? efekty? Nie raz natknalem sie na naprawde fantastyczne 3/4 tygodniowe przemiany i to nawet w kregu moich znajomych. Dodam iz sylwetkowo nie trenuje, ale potrzebuje pare kilo zrzucic na oboz. Trenuje na macie, bardzo intensywnie 8-11 razy w tygodniu, planuje zawodostwo aczkolwiek teraz jestem poza miejscem zamieszkania i chetnie sprobowalbym tej diety zeby troszke sie podciąć wagowo i sylwetkowo przy okazji.
Ktoś stosowal VLCD? Velocity diet czy tam rapid fat loss - jak zwał tak zwał. ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2644 Napisanych postów 50443 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340208
W Twoim przypadku jest to moim zdaniem skrajnie nierozsądne podejście, ale nikt Ci nie zabroni.
Niemniej VLCD, velocity, RFL to nie to samo.
O VLCD poczytasz między innymi tutaj:
https://www.sfd.pl/VLCD__Grupa_wsparcia_[ZAŁOŻENIA_DIETY_str._98]-t1012264.html
Już to powinno Ci dać do myślenia, czy na pewno jesteś w grupie "docelowej".

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2019-10-07 13:34:39

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6237 Napisanych postów 75008 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 629154
„Witam, jestem zainteresowany dietą VLCD ponieważ chcialbym sprobowac szybkiego i agresywnego cięcia fatu. Laikiem nie jestem w temacie, aczkolwiek nigdzie nie moge znalezc konkretnych zalozen. Ktos z was zna podstawy owej diety i jak przy tym żyć, co robić a czego nie ? efekty? Nie raz natknalem sie na naprawde fantastyczne 3/4 tygodniowe przemiany i to nawet w kregu moich znajomych. Dodam iz sylwetkowo nie trenuje, ale potrzebuje pare kilo zrzucic na oboz. Trenuje na macie, bardzo intensywnie 8-11 razy w tygodniu, planuje zawodostwo aczkolwiek teraz jestem poza miejscem zamieszkania i chetnie sprobowalbym tej diety zeby troszke sie podciąć wagowo i sylwetkowo przy okazji.
Ktoś stosowal VLCD? Velocity diet czy tam rapid fat loss - jak zwał tak zwał. ?”

Dla mnie to głupota i pisze z praktyki gdyż sam stosowałem . Wyniki badań miałem jak po ruletce . Nie polecam .
https://www.sfd.pl/VLCD_Grupa_wsparcia_vol.2-t1032153-s341.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 20 lat Na forum 8 dni Przeczytanych tematów 40
Dziękuję za link i odpowiedź. Jest to czysta ciekawość, po prostu chciałbym się przekonać jak to działa, jak to wygląda na własnej skórze ot tak dla doświadczenia. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3761 Napisanych postów 63025 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 678723
Nie znajdziesz zbyt wiele informacji z prostego powodu. Takie rozwiązanie żywieniowe jest lekko mówiąc głupotą, a zastosowanie very low carb diet jest stosowane ewentualnie w czasie przyjmowania środków dopingujących, które w tym czasie chronią w znaczny sposób nasze mięśnie i gospodarkę hormonalną. Trochę o VLCD jest również dyskusji w dziale Intermittent Fasting Odchudzanie i forma po męsku: https://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html

Zdecydowanie polecam przemyśleć kilka razy stosowanie VLCD.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11732 Napisanych postów 11549 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317577
ciężka do przetrwania, no i w sportach jakie uprawiasz raczej niewskazana (najczęściej stosowana wraz z dopingiem), ale zrobisz jak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rozumiem. To tylko czysta ciekawosc sklania mnie do podjecia owej proby ze wzgledu na to ze mam taki okres lzejszy z treningami i jestem w trakcie szukania pracy/mieszkania. Ciekawi mnie fakt, że ludzie tracą mega dużo fatu, i jest to realne a myslalem, ze nie.
Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi chlopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 887 Napisanych postów 11102 Wiek 256 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188504
Witaj,
Sam się przygotowałem nie raz do zawodów na zapasy czy sumo, jednak ta dieta nie jest dobra przy takiej objętości treningowej. W pierwszej kolejności zejdzie Ci siła oraz wytrzymałość. Najważniejsze brak energii treningowej spowoduje spadek efektywności, lepiej wyjdziesz na zbilansowanej diecie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dziękuję za radę również i Tobie, moja głowa jest już coraz dalej, ale chociaż na tydzień bym wpadł dla eksperymentu. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 7400
Sam testowałem na własnej skorze, pierwszy tydzien spoko, potem to juz tylko smutna egzystencja i walka z sobą.
Posłuchaj kolegów.
Nie polecam

Lubię wungiel <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ale zauwazyles po tym tygodniu znaczna poprawe sylwetki w efekcie spadku wody i fatu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja D3+K2 + Wit C

Wheyvita