SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
oki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
W sumie wypiłem trochę więcej niż chciałem ale nie było źle,do aerobów:worek,walka z cieniem, dodam bieg truchtem zacznę od 20min i co trening będę zwiększać,nawet fajnie się tak biega co myślisz?Jak na razie waga stoi,zważę się jeszcze jutro rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
powinno być dobrze

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Cześć,od 3 dni nie trzymałem diety i wypiłem trochę alkoholu,generalnie żadnych śmieciowych rzeczy nie jadłem:mięso,sałatki.Dzisiaj się zważyłem i waga ciągle stoi,to jest 4 tydzień redukcji.Trochę zaczynam się martwić bo chciałem skończyć w połowie czerwca.Od następnego tygodnia chcę dodać jakiś spalacz, co o tym myślisz,polecasz jakiś?Obciąć jeszcze kalorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
w takim razie albo zwiększ aktywność,albo obetnij jeszcze 200-300kcal

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
a co ze spalaczem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Spalacz możesz dodać. Jaki to już zależy jakie masz z nimi doświadczenie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
nie mam żadnego,nigdy go nie stosowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
W takim razie Clenburexin, Thermo Stim, Thermo Shape bedzie ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 597
w 3cim posilku bym dal jakas zupke warzywna zawsze dobra sprawa oraz wrzucil gdzies tune w sosie wlasnym a jesli nie lubisz to jakas inna rybe bo to podstawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek walki o super ciało

Następny temat

Olej lniany - pytania

WHEY premium