SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ~3500kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
dlatego chce zmienić tą diete :) trening mam w godzinach ~19:00. Wracam około 21:00, piłem wtedy zazwyczaj białeczko i kolo 23:00 albo twaróg albo ten deserek białkowy. Musze więc wczesniejsze posiłki poprzesuwać aby to grało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
Dzienniczek uzupełniony. Moje dzienne zapotrzebowanie wynosi:
Współczynnik BMR 1835.82
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3488.06
Węglowodany 55% 1918.43kcal = 479.61gram
Białko 15%% 523.21kcal = 130.8gram
Tluszcz 30% 1046.42kcal = 116.27gram

Z mojego wyliczenia dobowego wyszło znacznie więcej więc musze zabrać sie za obcięcie i dodanie pewnych produktów. Białko 245g, tłuszcze 26g, węglowodany 455g. Każda pomoc mile widziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
skoro jesteś ekto to nie musisz specjalnie windować białka(jego nadmiar mógłby utrudnić Ci budowę masy)-1,8-2,0g/kg spokojnie powinno wystarczyć. Co do pozostałych składników to nie ma jakiś maxymalnych granic-sugeruję tylko nie pomijać tłuszczu,który ma ponad 2x więcej kcal niż węglowodany a w dodatku łatwiej go zjeść ze względu na mniejszą objętość niż węgle

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
heh to samo mu pisalem wiec widze ze moja wiedza na temat diet sie zwieksza :P :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
A więc co do tłuszczy to proponujesz coś konkretnego? :) orzechy ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
pestki dyni, orzechy, tluste ryby, oliwe z oliwek ja bym najbardziej na tych zrodlach tluszczy sie skupil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
Jutro siądę na spokojnie i poprawię dziennik tak aby to miało ręce i nogi. Jeśli będę miał problemy przy czyms to w razie czego odezwę sie na priv. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Zmien mleko z chudego na tluste, twarogi to samo, problem sam sie rozwiaze :)

O pardon, nie widze w tej diecie twarogu...

Zmieniony przez - spot w dniu 2013-04-20 01:24:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
twarog połtłusty bedzie ok a mleko 1.5% lub 2% moim zdaniem nie ma sensu podwyzac tluszcz takimi rzeczami, sa od tego zdrowsze rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
Twarog jem na zmiane z tym deserkiem na noc. Ciezko mi dzien w dzien juz wcisnac te 200g twarogu. Może być takie urozmaicenie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, dużo treningów i 0 straconych kg.. POMOCY !

Następny temat

Dieta do Sprawdzenia {Pytanie]

WHEY premium