SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie HMBolon

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
Wiem ze nie powinienem pisac posta po poscie ale wpadlem na drugi pomysl, wydaje mi sie lepszy:

DT:
3 rano
3 przed treningiem
3 po treningu
3 przed snem

DNT
3 rano
3 w porze obiadowej
3 przed snem

czekam na opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
ja osobiscie uwazam ze najlepiej dawkowac
10w DT
rano 2
przed i po treningu po 4
a w DNT 8
4rano
4przed snem

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w zaleznosci jakiemu celowi ma sluzyc suplementacja HMBolonem

osobiscie widze dawke 8 dziennie + kreatyna (moze byc najtansza mono) + ew AAKG Extreme celem pobudzenia NO przed treningiem np

ale to wersja pakietowa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
A bez wersji pakietowej, interesuje mnie suplementaja HMBolonem i bialkiem, nie zalezy mi na szybkim przyroscie masy miesniowej, nie jest mi to potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2969
po jakim czasie można zobaczyć efekty po hmbolon z dobrą dietą. I czy jest lepszy od Kre-Alkalyn ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
arekwisla
to Twoja propozycja jest jak najbardziej OK

maateuszek
Ad1. trudno okreslic to nie niedozwolona chemia gdzie efekty widac po 3 dniach
AD2. powiedzialbym ze pelniejszy

bo trudno porownywac kolej szynowa z samochodem sportowym
to inna kategoria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 953
mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe odświeżenia tematu, ale jak poprzednicy mam pytanie o dawkowanie hmbolon nx

brałem przez pół roku bcaa (i rzeczywiście czułem sporą różnicę), ale tak jakoś dzisiaj pod namową kumpla zamiast nowej paczki bcaa kupiłem hmbolon
czy to może z powodzeniem zastąpić bcaa? (bo mi wmówiono, że to też antykatabolik) czy lepiej wrócic do sklepu i wymienić póki nie otworzyłem?

co do dawkowania, plan miałem taki:
2 na czczo
zaraz po nich śniadanie
30-60min później idę biegać
popołudniu znowu 2, 30min przed FBW
i 2 przed spaniem (ew. wieczorem jeśli bym szedł na basen, ale to sporadycznie)

bieganie 5x w tygodniu, FBW 3x w tygodniu, basen zupełnie losowo
ważę 90kg przy 188cm wzrostu
dieta jest niestety układana w czasie rzeczywistym bazując na jako takim pojęciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
owszem jedno z dzialan to dzialanie antykataboliczne to glownie zasluga HMB
ale dzialanie jest znacznie pelniejsze
jesli bedziesz bral odpowiednio duze dawki
mozesz odpuscic sobie
pobudzacz NO
i kreatyne

takie bylo zalozenie - wygoda typu wiele w jednym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 953
dzięki

rozumiem, że to 6 tabletek dziennie(2 przed bieganiem, 2 przed siłownią, 2 przed spaniem), które wypisałem nie jest 'odpowiednio dużą dawką' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zalezy czy przyjmujesz jeszcze jakies suplementy zawierajace skdniki ktre ma w sobie HMBolon

a stawiam ze jesli wlaczasz kreatyne do suplementacji to warto jej wziac lekko wieksza dawke - np dodac 5 g monohydratu
lub odpowiednie ilosci innych form - np jablczanu, Magna Power, czy tez orotanu wchodzac w najwyzsza polke cenowa :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie psom suplementów OLIMP

Następny temat

Pytanie o spalacz do CP + HMBolon

WHEY premium