SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMBolon w stałej suplementacji?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1340
Witam! Wyczytałem na forum, że w okresie około treningowym nożna przyjąć 0,03 g kreatyny na kg masy ciała. Przy zalecanym dawkowaniu 8 kaps (4 przed i 4 po treningu)dostarczymy ok. 2,3 g kreatyny, zakładając, że ważę 80kg to wychodzi mi że można stosować HMBolon cały czas. Dobrze myśle?

Zakładająć, że to co napisałem wyżej jest prawdą to co jak np jestem po cyklu 8 tyg na krecie i powinienem zrobić 8 tyg przerwę od krety to wtedy mógłbym barć te 2,3 ktery po cyklu i nie odbije się to na następnym cyklu?

Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1340
Czemu brak odpowiedzi? Bezsensowne pytanie? Zapytałem bo zostało mi troche tego po cyklu i chciałbym wiedzieć czy suple ten jest przeznaczony do stałej suplementacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1340
tyle czasu i nic... Nasprawde tak ciężko uświadomić kogoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6892
Juz gdzies o tym bylo i odp byla taka (bodajze Binia)ze mozna brac ciagle Ile bierzesz tego HMBolonu? Sam biore i nie zamiarzam robic przerwy.

Znalazlem
https://www.sfd.pl/Czy_zrobić_przerwe_z_HMBolonem__-t336169.html

Zmieniony przez - polak82 w dniu 2007-06-15 02:19:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1340
ja brałem podczas cyklu 4 przed i 4 po treningu, a rano porcia CP ale zostało mi połowa HMBolonu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o "rozkodowanie" kodu kreskowego

Następny temat

Cyclox Nutrendu - a sporty wytryzmałościowe

WHEY premium