SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie HMBolon

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zacznijmy od tego ze dosc rzadko masz 'pusty' zoladek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6892
No ale czasami jest pelniejszy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6892
Dzisiaj skonczylem drugi miesiac TCM+HMBolon. Zamierzam teraz zrobic przerwe. TCM juz mi sie skonczylo natomiast HMBolonu jeszcze mam pol szafy:) i mam pytanie czy go tez odstawic na czas przerwy. Na forum wyczytalem ze jeszcze ze 2miesiace moglbym HMBolon brac. Czy powinienem w takim razie zmienic dawkowanie? Do tej pory bralem codziennie 3-4-3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak oceniasz suplementację HMBolon-em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6892
Ciezko mi powiedziec o samym HMBolonie bo bralem go razem z TCM ale z ich polaczenia jestem zadowolony. Na wszystkich cwiczeniach poszlo mi +5 lub wiecej w gore. Niezla regeneracja, cwiczylem 4 razy w tygodniu i nie czulem sie zmeczony tak jak kiedys po treningu, mniejsze zakwasy, wieksza motywacja na treningu. Pocilem sie jak kon jak cwiczylem:) Nie trzymalem jakiejs specjalnej diety, razem z Mass XXL masa mi poszla ok 5-6 kg do przodu i wydaje mi sie ze nie jest to sam tluszcz:)Z brzucha mi na pewno zeszlo sporo fatu i pojawil sie czteropak:)Nie wiem ile z tych rzeczy jest spowodowane dzialaniem HMBolonu ale jestem zadowolony z rezulatatow. Trenowalem tak jak zwykle a jezeli chodzi o zarcie to zrezygnowalem ze slodyczy, gazowanych (z aloholu nie:) i zaczalem jest troche wiecej kurczaka,ryb i ryzu i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli jestes w okresie duzych dla siebie ciezarow
to polecam zwiekszenie dawki HMBolonu i dokonczenie paczki
pozniej roztrenowanie i okres lekkich treningow wprowadzajacych
gdzie dalbym tylko kreatyne :D

gratuluje wynikow :D
bo masa do gory a tluszcz na dol
niezbyt czesta kombinacja - tym bardziej pogratulowac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6892
Dzieki. A o ile zwiekszyc dawke? 4-4-4 w DT i 3-4-3 w DNT czy wiecej? Waze teraz 100kg:)

Zmieniony przez - polak82 w dniu 2007-07-12 18:23:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
te 12 dziennie widzialbym jako podstawe i min jesli bez dodatku kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6892
W dni treningowe i nietreningowe tyle samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hmmm
hmmmm
sam sie waham

ale tak
jesli stac i naprawde ciezkie treningi to bez zmian :D
sam wiec sobie odpowiedz :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podawanie psom suplementów OLIMP

Następny temat

Pytanie o spalacz do CP + HMBolon

WHEY premium