SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dariusz Michalczewski wraca!!??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3206

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1154
Choć Dariusz Michalczewski zapewniał, że jego kariera bokserska dobiegła końca, zmienił zdanie. Chce wrócić na ring i walczyć z Amerykaninem Virgilem Hillem. Z tym samym, którego pokonał dziesięć lat temu - czytamy w „Dzienniku".
Co o tym sądzicie?.

Ja osobiście cieszę się ogromnie, gdyż uwielbiam Tygrysa. Boję się tylko jak będzie z jego formą po tak długim czasie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Buahahah - komentarz z onetu mnie rozwalił Nie chodzi o to, że Michalczewskiemu nikt nie da nawet 1 mln euro, ale o tą całą rozkminę z managementem...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
a ja mu się dziwię. Narazi się tylko na niepotrzebne porównania z dawnym Michalczewskim.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ja również szanuje Darka za to co zrobił za wojny z Hallem w podczas których o mało co ja nie umarłem. Dla mnie Darek był świetnym bokserem i niech tak pozostanie, po co mu ten powrót ma już swój wiek kasy mu nie brak, moim zdaniem dobrze zrobi jak zostanie na tej emeryturze. Chociaż napreno obejrzałbym ten pojedynek i trzymałbym za Tygrysem. Przeczytałem cały wywiad i Michalczewski mówi że jeśli kasa sie będzie zgadzać to wejdzie ponowinie do ringu a jego ultimatum to 10 milionów euro!!! Nie sądze żeby ktoś wyłożył mu tyle kasy za walke to jest nierealne raczej
Moje zdanie jest takie że Tiger powinien odpuścić. Ale to on jest wielkim pięściarzem i ostateczna decyzja będzie należeć właśnie do niego.

Pozrdo

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
słusznie. Za 10 milionów euro sam bym wyszedł. Odpalam działkę rywalowi, żeby mnie nie zabił, pierwszy strzał, padam, dochodzę do siebie a potem liczę kaskę

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Jakieś plotki. Moim zdaniem już nigdy nie wróci.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
ale plotkarz z tego Michalczewskiego. Opowiadać takie plotki o Michalczewskim w wywiadach jak się nie wie...

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3540
Moze to wszystko za sprawa filmu? Rocky 6 ? .Sie naogladali panowie i teraz szaleją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kopt: Za 10 milionów euro sam bym wyszedł. Odpalam działkę rywalowi, żeby mnie nie zabił, pierwszy strzał, padam, dochodzę do siebie a potem liczę kaskę...

Może potrzebujesz sekundanta?

Btw Pierwszy trening na Clepardii w ponidziałek o 20.30.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Kopt - znajdź kogoś kto Ci zapłaci za walkę 10 euro...
Dobrze, ze wraca, 10 mln euro na pewno nie dostanie. Jak dadzą mu 1 mln, to niech się cieszy

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Myślę że nawet ze zorganizowaniem 1 miliona byłyby spore problemy. Darek chyba zapomniał że to już nie byłaby kolejna obrona pasa, tylko zwykły pojedynek facetów którzy kiedyś może i byli mistrzami, ale dzisiaj nie są.

Gdyby doszło do tego pojedynku to tym razem obstawiam Hilla. Forma Tygrysa pogarszała się z walki na walkę i to od paru lat. Pierwszą walkę z Hallem wygrał na luzie i to była wg mnie jedna z ostatnich walk póki był u szczytu formy (albo przynajmniej blisko). Drugą wygrał po ciężkich bojach i nieźle zmasakrowany. Potem już było tylko gorzej - wyrównana walka z Gonzalesem (wg mnie wygrał, co nie zmienia faktu że parę lat wcześniej po prostu by go rozjechał w początkowych rundach) i na koniec Tiozzo, gdzie Darek był niestety "wolny jak keczup" i służył tylko jako worek do obijania rywala. Powrót w takiej sytuacji byłby kompletnie bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Choć Dariusz Michalczewski zapewniał, że jego kariera bokserska dobiegła końca, zmienił zdanie. Chce wrócić na ring i walczyć z Amerykaninem Virgilem Hillem. Z tym samym, którego pokonał dziesięć lat temu - czytamy w "Dzienniku".
Co o tym sądzicie?


odpowiedzi w ankiecie: Tak i Nie.

niech się zastanowię

edit: Tak a co!


Zmieniony przez - loot w dniu 2007-03-30 19:29:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozgrzewka do technik specjalnych, jak?

Następny temat

Kadra Polski na ME w judo Belgrad 2007

WHEY premium