SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK LAFAY- leszek89

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
jest wyraźnie napisane: 2 minuty między seriami oraz kolejnymi ćwiczeniami.

Robisz serie na maksa.

3x5 jest o wiele za mało, ten poziom jest jedynie przygotowujący i nie powinno się nim trenować dłużej jak 2 tygodnie, a Ty już możesz od razu iść na 2 poziom, nie rozumiem czemu zostajesz na tym..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4429
To jest taka rozgrzewka przed rozpoczeciem na powaznie calego systemu. Zechce dobic do 10-12 powtorzen w kazdym cwiczeniu i przejde do drugiego poziomu:) A potem rura na calego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
k***a... masz sie trzymac ksiazki! jezeli jest napisane 2 minuty to 2 minuty robisz a nie wolna amerykanke odp*****lasz. do tego systemu potrzeba cierpliwosci, jezeli masz go modyfikowac to lepiej zostaw lafaja i cos swojego wymysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
gsmt, a Tobie co się stało? :D

Leszku, za bardzo się cofasz.. Rób 2 poziom i przestań się opieprzać :) Dzisiaj zaczniesz od 6x6 i idź te 3 tygodnie czy ile tam jest napisane w książce i przejdź do next poziomu, dopiero po 4 czy 5 poziomie zrobisz obwód od 2 poziomu na wyższych zakresach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4429
gsmt
k***a... masz sie trzymac ksiazki! jezeli jest napisane 2 minuty to 2 minuty robisz a nie wolna amerykanke odp*****lasz. do tego systemu potrzeba cierpliwosci, jezeli masz go modyfikowac to lepiej zostaw lafaja i cos swojego wymysl


Spokojnie, bez nerwow kolego. Przeciez pisalem ze narazie to jest rozgrzewka-wprowadzenie-zapoznanie sie z cwiczeniami. I ten tydzien czyli jeszcze dwa treningi bede cwiczyl po swojemu a od przyszlego tygodnia lece od II poziomu i tak jak w ksiazce pisze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
kiedys z uzytkownikiem clown doszlismy do wniosku, ze lepiej nie ingerowac w "system" lafaya bo jest to wszystko rozplanowane najlepiej jak sie da, najlepiej robic identycznie tak jak w ksiazce i skupic sie na diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
MojeImie
oddy
MI: Barki Lafay radzi robić (opisane dodatk ćw) nie wcześniej niż po 6 m-cach. Co do łydek to można je już od początku robić to samo dwugłowe. O prostowniki sam jesteś w stanie zadbać robiąc dodatkowe ćw opisane w I tomie.



Wiesz, ja pisze o tym jak jest napisane dokładnie w książce, bo robiąc dany "system treningowy" powinno się do niego stosować w 100% więc dlatego wypisałem co brakuje w tych planach. To, że można dodać od początku coś na łydki, barki, dwugłowe, prostowniki to wiem, ale tego w książce nie ma! Może coś w drugim tomie jest to wspomniane, ale w pierwszym jest taki plan, a nie inny i jak chcesz trenować proteo to wykonuj 100% tego co jest tam napisane.


człowieku popatrz na Lafayowców na zagranicznych forach i zobacz czy któryś ma jakieś dysproporcje, sam Lafay pisał ze można ćwiczyć tylko do 4 poziomu, a reszta poziomów jest tak jakby dla zaawansowanych, co do barków to jest ćwiczenie B, wystarczy spojrzeć na końcu książki, na jakie głównie partie są jakie ćwiczenia, więc widać ze ludzie rozwijają się tym planem jak należy, więc nie trzeba szukać innych ćwiczeń, zresztą sam Emmanuel Beato naturalny kulturysta ćwiczył proteo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
j.w, żadne partie nie są zaniedbane i nie ma co kombinować

A gwoli ścisłości, to owszem w książce (I i II) tom są info np. "o ćw łydek", czy prostowników. Aczkolwiek stanowczo odradzane jest osobne ćw barków na początku, zapewne nie bez powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 166
Oddy, gdzie napisane jest o tych prostownikach i łydkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Yo. Tak, jeżeli ktoś koniecznie chce, to może ćw i łydki i prostowniki.

Łydki (tom II, s.119 - gł. dla zaawansowanych): ćw. wykonujesz po F, 4-6 serii. Natomiast samo ćw. jest opisane przy poziomie 13.

Co do prostowników, nie chce mi się przekopywać całego I tomu, ale.. gdzieś było napisane o problemach z plecami i było coś o dodatkowych ćw na tą partię. Nie jestem pewien czy nie chodziło o ćw M. Proponuję poszukać.

Oczywiście tak jak wyżej wspomniałem to są DODATKOWE ćwiczenia - nie trzeba ich wykonywać. Pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dublowanie ćwiczeń ?

Następny temat

POCZĄTKUJĄCY, chcę zacząć jakiekolwiek ćwiczenia

WHEY premium