SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT redsauce

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1779
To teraz hit - była siłownia plus chyba się w dziwnej pozycji wyspałam i obudziłam się ze skurczonym na maksa mięśniem w szyi i bolącym obojczykiem. Przez co mocno idzie mi całe lewe ramię do góry tak jak na zdjęciu i wygląda jakbym miała strasznie krzywe plecy. Mam nadzieje że wystarczy ciepły prysznic, rozmasowanie i odpuści

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
nagraj następnym razem filmiki z MC i siadów i wrzuć nam tutaj
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22034 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627585
Nic z tego co napisała co robiłaś nie powinno spowodować problemów. Sciąganie drążka z 18kg nie wydaje mi się podejrzane. Poprzeciągaj się, porozciagaj,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1779
Chciałam nagrać tym razem ale oczywiście mam tylko nagraną spektakularną porażkę z przysiadu. Następnym razem nagram te początkowe serie na wszelki wypadek. Ramię puściło trochę po rozciągnięciu, dalej lekko boli wiadomo ale juz nie widać że są ramiona na różnej wysokości także myślę że spoko

W ogóle jak sobie porównuje to zdjęcie a zdjęcia innych dziewczyn z tyłu to jednak widać te basenowe plecy a zawsze myślałam że mnie to ominęło


Zmieniony przez - redsauce w dniu 2022-03-07 09:59:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22034 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627585
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Rozmasuj sobie piłeczką punkty spustowe między łopatkami. Stamtąd mogą się brać spięcia w okolicach karku. Najlepiej połóż się na dwóch piłeczkach zawiniętych w skarpetę albo takim masażerze w kształcie sklejonych piłeczek. Nie wiem, czym to zastąpić w warunkach domowych, zawsze może Cię ktoś tam rozmasować, ale jak mieszkasz w akademiku to może ktoś będzie miał piłeczki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1779
odespałam to ramie i już prawie nie boli, trening normalnie zrobiony ale wrzucę wszystko pod koniec tygodnia bo mi się zaczyna sezon kolokwiów i nie mam kiedy siedzieć na internecie :( będzie tygodnik treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Może być i tygodnik - byle trenować regularnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1779
siema, zacznę od pytań:
1. w jakim formacie wrzucacie filmy na forum? przez youtuba? bo nagrałam parę mc i przysiadów jak mnie nikt nie pilnował i już widzę dużo błędów, byłoby fajnie jakby mi ktoś podpowiedział jak to poprawić
2. na razie robię dalej ten program co znalazłam z internetu gdzieś i tam jest takie coś że np. wtorek się robi wyciskanie 5x3 powtórzenia i wtedy cięższe, a sobota 3x10 lżejszych powtórzeń. może być tak na razie? bo np. nie dam rady jednego dnia ciężkich przysiadów i ciężkich mc, ale to dziwnie wygląda że mogę jednego dnia dać 26 kilo na ohp (ledwo) i na ławkę (z malutkim zapasem)

wtorek 8.03.22
ohp 3x21 3x23 3x25 1x26 3x23 3x23kg
bench press 10x23 10x26 8x26kg
wiosłowanie hantlem 12/10/8 x 7kg
triceps 15x5 12x7 10x7
próbowałam po ławce zrobić podciąganie negatywy ale w ogóle mi nie wychodziło także pominę milczeniem następnym razem chyba zacznę od nich żeby mi ręce nie wysiadały

środa 9.03.22 - basen i było super, czuję jak mi pracuje najszerszy grzbietu dużo lepiej i jest moc! na uczelni był kawałek torta i do obiadu spróbowałam jakąś tortillę od współlokatorki także nie liczyłam tu jedzenia bo nie mam pojęcia. reszta posiłków normalnie tylko odjęłam ryż z obiadu żeby się węglowodany bardziej zgadzały

czwartek 10.03.22
mc 5x31 3x41 3x51 3x56 (to już jakoś strasznie brzydko wyglądało więc nie dorzucałam więcej) 3x51kg
przysiad 10x31 10x36 8x41kg
hip thrust 15x51 12x56 10x61kg faktycznie nie ma co się bawić w mniejsze talerze bo cholera wie jak pod to wejść w ogóle
ściąganie drążka 15x15 15x17 10x20kg
plank 3x30s - to było trochę za łatwe

już wiem że mnie obojczyk bolał od hantli na biceps bo spróbowałam i mnie zgięło xd także zaimprowizowałam szybki plank rozciąganie i do domu, ten bic to i tak nie jest mega potrzebny bardziej dekoracyjny więc spoko.

zmierzyłam się w poniedziałek i wszystko tak samo tylko biodra 2cm mniejsze a cycki 1cm większe ale to raczej od okresu, zważyłam się dzisiaj w piątek i stale 68.0 kg wiec chyba jedzenie jest ok. nie chcę się ważyć częściej niż co 2 tygodnie ale mierzę się co tydzień

wczoraj wieczorem odkryłam że nagle umiem robić pompki, zawsze było zero a coś mnie przed spaniem wzieło żeby spróbować to pyknełam 5 :D















Zmieniony przez - redsauce w dniu 2022-03-11 14:45:30

Zmieniony przez - redsauce w dniu 2022-03-11 14:54:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12973 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607820
Wrzucam filmiki na Youtube a do dziennika link, tak jest chyba najłatwiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczanie współczynnika aktywności

Następny temat

Budowa masy mięśniowej, a brzuch

WHEY premium