SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opiate - redukcja

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 683
Tak siedzę nad nowym planem i nie mam na niego pomysłu. Trochę zmodyfikowałem jeden z planów w podwieszonych tematach, ale nie wiem czy za dużo tego nie jest. Jak to oceniacie? Czy może jakieś sugestie, albo lepsze propozycje planu treningowego? Z góry dzięki za wskazówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jeżeli nie rozdzielasz nóg to ja bym dał dwójki do pull, tam gdzie MC to jakieś uginania, a tam gdzie nie ma MC to MCnPN
MC bym dał przed podciąganiem
tył barków raz dajesz do pull a raz do push i wychodzi dzień po dniu
nie wiem czy po dobrym PULL z podciąganiem i wiosłem będziesz potrzebował 8 serii na bica, który swoje dostanie - ale to sprawdzisz po kilku treningach

to tak na szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 683
Dzięki za wskazówki. Coś pokombinuję z tym planem i wrzucę wieczorem nową wersję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 683
Właśnie jestem po treningu i jakoś nie leży mi taki system. Chyba jednak zostanę przy splicie, tylko coś pozmieniam i rozłożę plan na 4 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Opiate
Właśnie jestem po treningu i jakoś nie leży mi taki system. Chyba jednak zostanę przy splicie, tylko coś pozmieniam i rozłożę plan na 4 dni.
Niestety, nie da się robić dużo, często i ciężko.
Czasem trzeba się zmusić do tego ale to działa krótko i w szczególnych okolicznościach (jak przygotowanie do zawodów).
Jako sympatyk sportu siłowego (kulturystyki) możesz w miarę skutecznie trenować mniej i trochę lżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 683
ojan
Opiate
Właśnie jestem po treningu i jakoś nie leży mi taki system. Chyba jednak zostanę przy splicie, tylko coś pozmieniam i rozłożę plan na 4 dni.
Niestety, nie da się robić dużo, często i ciężko.
Czasem trzeba się zmusić do tego ale to działa krótko i w szczególnych okolicznościach (jak przygotowanie do zawodów).
Jako sympatyk sportu siłowego (kulturystyki) możesz w miarę skutecznie trenować mniej i trochę lżej.


Chodzi o to, że ja właśnie lubię dojechać konkretną partię mięśniową. A po dzisiejszym treningu czuję niedosyt. Parę partii trochę ruszonych i zero satysfakcji ;) Dzięki za wszystkie uwagi. Poszukam w sieci jakiegoś rozsądnego planu split na 4 dni i nie będę kombinował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Prawdopodobnie stosujesz zbyt małe ciężary.
Zresztą - ważniejsze jest odczucie po wykonaniu cyklu treningów a nie pojedynczego treningu (chociaż to też jest ważne).
Może się później okazać, że po 2 cyklach organizm nie wyrabia i wybraliśmy trening nas przekraczający ( na danym etapie).

Masz rację - wybierz to co będzie Ci pasować na dłużej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 683
Myślę, że taki trening jest ok. Oczywiście ściągnięty z forum, z drobnymi modyfikacjami ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki vs. Przysiady

Następny temat

Wakacyjny konkurs na lipiec :)

WHEY premium