SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opiate - redukcja

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 683
Smakołyki na redukcję. Jedno z najsmaczniejszych białek jakie jadłem.





Zmieniony przez - Opiate w dniu 2019-07-09 20:50:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Na redukcji tniesz zapewne ilość żarcia to po co chcesz wypijać kalorie? Nie lepiej zapodać białko z posiłku niż z prochu? Zawsze to dodatkowy posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 683
Cześć. Białko piję zaraz po treningu. Na siłownię mam jakieś 10 km, a dodatkowo zaraz po niej robię zakupy więc białko myślę że wskazane jest jako pierwsza porcja protein zaraz po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Opiate
Cześć. Białko piję zaraz po treningu. Na siłownię mam jakieś 10 km, a dodatkowo zaraz po niej robię zakupy więc białko myślę że wskazane jest jako pierwsza porcja protein zaraz po treningu.


No i ok. Niektórzy to po prostu walą tego więcej niż posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 683
Kolejny trening wykonany na 100%. Nie szaleję z ciężarami żeby nie złapać kontuzji (stawy muszą się przyzwyczaić do obciążenia). Z dobrych dla mnie informacji jest to, że poleciało z wagi już 5 kg. Tak wiem, że szybko, ale u mnie zawsze na początku redukcji mam spory spadek wagi o kilka kilo, a później leci już znacznie wolniej. Z diety wyeliminowałem praktycznie sól, no może czasem malutka szczypta do smaku, żeby nie zwariować ;)

Moja dieta to głównie indyk około 500 g dziennie, (czasem kupię wołowinkę jak jest w promocji w Lidlu lub kuraka dla odmiany), ryż lub makaron durum, sery białe, oliwa z oliwek, sporo warzyw i na uzupełnienie diety białko.

Fotek nie wrzucam, bo raczej ciężko dostrzec duże zmiany. Trochę z brzucha i z tyłka spadło (prawie mieszczę się w stare spodnie) oraz barki jakieś takie bardziej uwydatnione się wydają - może to pompa, a może trochę zarysowały się dzięki pozbyciu się kilku kilogramów.


Zmieniony przez - Opiate w dniu 2019-07-19 21:17:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
No i tak trzymaj.
Początek to wiadomo woda zeszła i do tego ograniczyłeś sól.
Od siebie dodam żeby soli (i wody) używać zawsze taką samą ilość. Nie będzie skoków wagi przez retencje wody
Powodzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131112
Sam jem sól każdego dnia ok. jednej łyżeczki - maczam w niej szczypiorek (ogórek zielony) gdy zjadam pierś kurczaka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 683
Kolejny udany trening za mną. Dzisiaj w martwym ciągu pyknęło 150 kg z zachowaniem techniki więc tragedii nie ma :) Na płaskiej nadal stoję na 90 kg i nie mogę skoczyć wyżej. Pomęczę trochę tricepsy na najbliższych kilku treningach i może w końcu się przełamię. Pewnie deficyt kalorii także robi swoje i progres siłowy robię niewielki.

Waga spadła do 93,5 kg więc wszystko idzie ku lepszemu. Wczoraj miałem dzień luźniejszej diety (trochę więcej kalorii dostarczyłem) co przełożyło się na lepsze samopoczucie w pracy oraz na treningu. Od przyszłego tygodnia zaczynam robić przysiady. Mam nadzieję, że kolana już zapomniały o dawnych kontuzjach.


Zmieniony przez - Opiate w dniu 2019-08-02 18:08:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 683
Dzisiaj z nudów odwiedziłem siłownię, sama bieżnia, ale zawsze to jakiś ruch zamiast leżenia przed TV w domu.
Od przyszłego tygodnia zmieniam plan treningowy na 4 jednostki w tygodniu siłowo + jedna jednostka aerobów na weekend. Zastanawiam się nad treningiem FBW lub splitem Push Pull ABCD - czyli AiC to trening Push a BiD to trening Pull. Jednostki treningowe AiC ora BiD różnić się będą ćwiczeniami np. W A wyciskanie na płaskiej sztangi, a w C sztangielek itp. (ciężko to w inny sposób wytłumaczyć). Czy to dobre rozwiązanie? Co o tym sądzą bardziej zaawansowani?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131112
Popieram.
Większa różnorodność ćwiczeń sprzyja sprawności i zapobiega nudzie treningowej.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki vs. Przysiady

Następny temat

Wakacyjny konkurs na lipiec :)

WHEY premium