SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Danones str.2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast serum trzeba było sobie kupić maść na blizny, choćby tani i ordynarny cepan.
Rozstępy
to takie małe blizny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Taka maść z apteki? Jeśli tak to kupię. Obojętne jaka?

Marta, jak Cie tu mam to jeszcze pytanie. Czy mogę zacząć z hantelkami od kolejnego tygodnia? (Przynajmniej z samym gryfem....) np trening Obli z piłką i hantlami?
Czuje stawy mocno ale przynajmniej ręce (rozpiętki, biceps, itd) już bym mogła z obciążeniem - co myślisz? Czy rozbudować poprostu trening ale bez obciążeń jeszcze?
Coś bym już chciała podkręcić

Edit:
Widzę "Cepan, maść na blizny" w aptece internetowej. Kupie, dzięki!

Zmieniony przez - Danones w dniu 2013-02-15 17:52:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
serum z BU wygląda całkiem ciekawie choć i tak najlepszy na rozstępy jest czysty olej z róży rdzawej. Cepan natomiast źle wspominam, nie dość że cuchnie, to jeszcze kiedyś przyszło mi do głowy smarować nim nie tylko rozstępy, ale blizny potrądzikowe, a tak w składzie parafinka, skończyło się mega wysypem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
barriguda - Witaj no mam brzuch zorany na czerwono, cóż ładnie to nie wygląda ale co zrobić, smaruje czym się da

Dzień 24, Sobota, 16 Lutego 2012

MISKA:


1. Ryż brązowy, twaróg, rodzynki, jabłko, owoce leśne, masło, cynamon
2. Schab, ziemniaki, ogórek kiszony, sok pomarańczowy
3. Sałatka: soczewica zielona, jajka, cebulka dymka, pomidorki, oliwa, przyprawy
+ 3 pierożki ( z ciasta francuskiego) zapiekane z kurczakiem i porem


+ Tran, potas, magnez, folix
+ Kawa x1, woda, zielona herbata, herbatki ziołowe

AKTYWNOŚĆ

Spacer: TAK (Śnieg trochę stopniał, droga lepsza więc tempo szybsze dziś)
Trening z piłką: TAK + rozciaganie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
no tak nie przywitałam się nawet, bo tak podglądam i kibicuję z partyzanta ;) ja mam paskudne rozstępy na udkach jeszcze z okresu dojrzewania, więc już bielutkie i kombinuję z czym się da, masaże, olej z róży, teraz jeszcze rozpracowuję balsam z płatków róż Hauschki i muszę powiedzieć, że coś tam trochę się rusza, choć zdaję sobie, że takie stare rozstępy to tylko można spłycić. Ale jak masz świeżutkie to walcz, z doświadczeń innych wiem, że nowe bardzo łatwo zminimalizować do zera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Barii, kurcze wydaje mi się że działa to serum...albo to autosugestia?
a Ty ćwiczysz coś?
Dlaczego nie założysz swojego dziennika?

Dzień 25, Niedziela, 17 Lutego 2012

MISKA


1. Jedna razowa kromka, masło, ser żółty
2. Schab, ziemniaki, żurawina z gruszką (produkcja własna), ogórek kiszony, olej kokosowy + 4 suszone śliwki
3. Kurczak, soczewica, papryka czerwona, jajka, majo, oliwa
4. Żółty ser 3 plasterki, grejpfrut


+Tran, postas z magnezem, folix, wiesiołek
+ Woda, kawa z mlekiem x1, różne ziółka


AKTYWNOŚĆ:


Dziś mąż był ze mną na spacerze więc on prowadził wózek a ja ubrałam sportowe ubranko i truchtałam dookoła.

Trening z piłką i rozciąganie jeszcze przedemną ale zrobie na pewno dziś.
Lepiej mi trochę z kręgosłupem jak go dobrze rozciągnę...ale chyba i tak wybiorę się do E-gabinetu u Saidy w tym tygodniu, może coś poradzi....o ile da się coś poradzić w ogóle.


Ach, czy to daleko jest jeszcze do wiosny?






PS. Muszę sobie zrobić porządne fotki sylwetki, ostatnie mam z 9 miesiąca ciąży a za jakiś miesiąc czy dwa warto byłoby do czegoś się przyrównać.


Zmieniony przez - Danones w dniu 2013-02-17 22:55:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Dzień 26, Poniedziałek, 18 Luty 2012

Policzyłam dziś sobie testowo ile zjadłam kcal, bo tak jem nie licząc i zastanawiałam się ile tego wychodzi a wydaje mi się że jem dużo. Wyszło 2200 kcal, całkiem sporo jak na redukcję....a jakaś przejedzona nie jestem Ostatni posiłek jeszcze przede mną.

Ciekawa jestem ile moje dziecko zjada dziennie kcal...myślę że dużo, bo rośnie szybko i jest małym żarłokiem Ma dopiero 11 tygodni a już podwoił wagę urodzeniową, jest małą kluseczką.

Enomondo pokazuje, że codziennie na spacerze spalam około 450 kcal ale nie jestem pewna czy to jest prawda?

Przy treningu z piłką chodzi bardziej o rozciągnięcie stawów i mięśni i też pobudzenie ich trochę ale wiadomo, to nie jest wymagający trening więc za dużo tam nie spalam.

MISKA:

1 oraz 2. Płatki owsiane, 3 jajka, 2 banany, cynamon, olej kokosowy, śmietana 18% (niedużo) + mleko do kawy
2. Wątróbka, kasza jęczmienna, buraki, cebulka, olej rzepakowy do smażenia, sok pomarańczowy
3. Sałatka: fasola czerwona, papryka czerwona, cebulka zielona, majo


AKTYWNOŚĆ

Odczułam trochę wczorajsze truchtanie w stawach....ale cóż, pamiętam że po pierwszym szybszym marszu wszystko strasznie bolało a dziś już nie jest aż tak źle i chyba muszę mobilizować organizm do coraz większych wysiłków.

Dziś spacer był godzinny, około 4,5 m.
Trening z piłką i rozciąganie jeszcze przede mną, zaraz zaczynam





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie podobają mi się te pytania o kalorie i słowo "redukcja". Od kiedy to w ogóle douszczamy do siebie myśli o redukcji w czasie karmienia?

Tego, ile kalorii spalasz w czasie spaceru nie wiedzą nawet najstarsi górale, a co dopiero jakaś tam fancy aplikacja na ajfonie czy czymś tam jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Martucca
Wiem, masz rację że redukcja to złe słowo - myślę raczej o tym, żeby waga spadła na zerowym bilansie. Nie ograniczam kcal teraz, na pewno nie. Sama gotuje i robię zakupy i staram się dbać o jakość posiłków - dobre mięso, warzywa w tym dużo zielonych, ryby.

Bardziej martwi mnie NIEMOC ciała Chciałabym coś pobiegać, poćwiczyć a tu bolą kolana przy wstawaniu z fotela a kręgosłup nawet przy samym siedzeniu na nim. Martwię się, że jak teraz nie zacznę czegoś robić to za 4 miesiące wrócę do pracy, usiądę za biurkiem i już w ogóle będzie pozamiatane.
Przed ciążą ćwiczyłam na siłowni, chodziłam po górach, byłam sprawna, potem w ciąży życie dało mi w kość, posypały się rożne sprawy, straciłam bliską osobę i musiałam odpuścić dbanie o formę w tym czasie i w te parę miesięcy ciało mi się zepsuło...nie sądziłam że aż tak szybko może się to stać.

Coś nie umiem znaleźć tego złotego środka teraz między uważaniem na stawy a pobudzeniem organizmu do jako takiej sprawności...nie ukrywam że liczę na Twoje rady w tej materii.
Ale żeby nie było - wcale nie wymiękam, czysta miska jest moim najlepszym przyjacielem, spacer codziennie będzie a na wiosnę jeszcze dłuższe, rozciąganie wieczorem też, w ogóle to MI SIĘ CHCE i o powrót do formy będę walczyć.


Zmieniony przez - Danones w dniu 2013-02-19 12:19:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale cóż ja mogę poradzić? Chyba tyle tylko, że trzeba czasu Ciąża to 9 miesięcy przed i 9 miesięcy po
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

loferne / ach gdzie ta figura sprzed lat dziesięciu

Następny temat

Zbudować kondycję od zera...

WHEY premium