SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Danones str.2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej fizjo. znalazł mi taki punkt, o którym pisała gdzieś Saida, ale nie pamiętam jak to nazwała. Wbił mi w ten punkt drewniany kołek jak wampirzycy jakiejś i całym ciężarem ciała go dociskał, aż przeszło. Takim standardowym rozciąganiem bym tego nie rozluźniła. Ale teraz wiem, gdzie mi się to tworzy i gibam się na wszystkie kierunki, aż trafię na ten punkt. Czasem męża poproszę, ale on chyba niewyżyty jakiś, bo ledwo zacznie i już "ma lepszy pomysł" jak mnie rozluźnić

A po ciąży sylwetka szału nie robiła niestety. W połowie 9-go miesiąca miałam na plusie 14 kg, ale potem zatrucie ciążowe i po dwa kilo dziennie. jak waga pokazała 90 kilo to przestałam się ważyć, strach mi nie pozwalał. ponad 20 kilo spadło potem w dwa tygodnie po porodzie i zostały tylko 4, ale ciało wyglądało tragicznie. Może od tego rozciągania i ściągania nagłego, a może to norma... nie wiem.
Także wierz mi - było co robić Ale jak się człowiek uprze to wszystko się da. A odbicie w lustrze dawało mi wtedy ogromną motywację

Zmieniony przez - figa79 w dniu 2013-03-27 14:35:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Figa, to samo miałam! Przez 8 miesięcy ciąży przybierałam kilogram miesięcznie a w 9 miesiącu 16 kg! Ostatnie dwa tygodnie to praktycznie kilo dziennie i wtedy też skoczyło mi wysoko ciśnienie. Zupełnie tego nie kontrolowałam, natychmiast wtedy wysiadły te plecy, fatalne samopoczucie (psychika też wtedy siadła). I też potem w 2 tygodnie po porodzie zeszło 15 kg, potem staneło, teraz zbiłam 3 kg i jeszcze z 7 mi zostało w stosunku tego co przed ciążą było.

Okay. Fizjo w takim razie - wybiorę się. Na razie we wtorek po Świętach umówiłam sie do endo bo mam nieodparte wrażenie że powiększyła mi się tarczyca, wręcz widać ją na szyi, nigdy wcześniej kłopotów nie było, TSH w ciąży dobre miałam więc nie wiem, zobacze co powie lekarka, obciążenie też mam bo mama miała problemy z tarczycą.
Fizjo postaram się w kwietniu w następnej kolejności umówić.

Dzięki Figa, sporo mi rozjaśniłaś, wpadaj często proszę
Dla męża pozdrowienia, heh To się rodzeństwem dla Malucha skończy



Dzień 63, Środa, 27 Marca 2012

MISKA

1. 2 jaja +1 białko, razowiec, masło
2. Śledź, razowiec, papryka czerwona
3. Udziec indyka, ziemniaki, sałata, kiwi, oliwa
4. Udziec indyka, brokuł


AKTYWNOŚĆ:
1) Spacer 40 minut (parszywa pogoda w Kraku)
2) Body Art 60 minut (dopiero wieczorem będzie)


+ Woda, kawa z mlekiem x1, herbara czarna, dziurawiec, melisa
+ Tran, mertz specjal, folix, magnez, wiesio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Danonku gratulacje spadków, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1800
Szukaj fizjoterapeuty, który jest po kursach McKenziego. Fachowo podejdzie do sprawy - wywiad, diagnoza i leczenie (głównie manualne). Pokaże tobie ćwiczenia, które będziesz mogła wykonywać w domu. W Suwałkach jest genialny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1800
Właśnie takie metody stosuje ten fizjoter., wciskanie dysków:) ulga natychmiastowa, mnię ogromnie bolało w odc. piersiowym od schylanie się nad dzieckiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Kochane,

Cudownych Świąt
No i smacznych oczywiście.



Ja dzień spędzam w kuchni - nie będę tu dokładnych wypsek robić ale powiem że wszystko jest własnej produkcji i Święta będą mięsno-jajeczne jak to na Wielkanoc przystało.
Wczoraj było postnie (śledzie + sałatka jarzynowa) a jeśli chodzi o grzechy to w Niedziele zamierzam zjeść kawałek sernika.
Spadki po tym tygodniu nie są oczekiwane

Bawcie się dobrze i odpocznijcie coby po Świętach prężnie działać! Ściskam wszystkie świątecznie.

Zmieniony przez - Danones w dniu 2013-03-30 11:58:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Ło Matko Redukcyjna, były grzechy i przejedzenie jest. Dziś już czysto zaczynam i za chwile spacer.
Oby za dużych niespodzianek w pomiarach jutro nie było bo mi się humor skwasi

Byłam u Endo dziś bo wydaje mi się że powiększyła się tarczyca ostatnimi czasy - zbadała, powiększony lewy płat, zleciła USG (termin za tydzień) i badanie hormonów z krwi (wyniki jutro) i się zobaczy co z tego wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Dzień 70, Wtorek, 2 Kwietnia 2012

MISKA:


1. Galaretka z kurczakiem (wywar z mięsa i warzyw, żelatyna + kura, groszek zielony), razowiec
2. j.w.
3. Sernik (twaróg, jaja, masło, śmietanka, whey)
4. Indyk udziec duszony, ziemniaki, papryka czerwona, ogórek kiszony

AKTYWNOŚĆ:
Spacer 5 km, 1h 10 min

------------------------------------------------------------------

Właśnie sprawdziłam sobie na stronce wyniki badań tarczycy które robiłam rano.
TSH mam 30....ale zonk!
FT4 z koleji poniżej normy
Eh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TSH mam 30....ale zonk!
O kurcze!
Też jestem w szoku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Nooo....dont, a ja sobie o tak poszłam bo mi się wydawało że mam powiększoną szyję a czuje się dobrze, miesiączki przed ciążą regularne...tylko walka z kilogramami mimo ćwiczeń i czystej miski była mało skuteczna ale też nie wiem czy to z tego powodu.
Eh, ale jaja naprawdę. No nic - umawiam się do Endo na czwartek 11 kwietnia bo dopiero wtedy jest miejsce i od razu wtedy USG też.

Zmieniony przez - Danones w dniu 2013-04-02 22:34:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

loferne / ach gdzie ta figura sprzed lat dziesięciu

Następny temat

Zbudować kondycję od zera...

WHEY premium