SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Barbella buduje sile

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3030
nightingal
.... i potem na oko wyciskanie chwytem neutralnym sztangielkami ale z dodatkiem gumy oporowej.


Ale to na klate trzeba wyciskac a nie na oko! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Słuszna uwaga - zanotowałem i będę stosował. Może klata znów ruszy i siniaki zejdą pod oczami .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3030
Mimo staran, miska z wczoraj niedojedzona i wegli duzo mniej niz w zalozeniu. Moze jakbym wepchnela w siebie zaplanowanego banana to by bylo blizej, ale nie dalo rady. Obiecalam sobie dwie rzeczy: raz ze nigdy nie bede chodzic glodna, dwa, ze nie bede jesc na sile i tego wole sie trzymac niz cyferek. Na kolacje bylo sushi, troche dlatego ze z bialkiem musialam sie pilnowac a tam go bylo ze 20g raptem a poza tym to ja strasznie lubie sushi, a latami sobie odmawialam :)

A jako, ze dzis w jukeju dzien nalesnika - taki odpowiednik naszego tlustego czwartku to na sniadanie bylo jak na zalaczonym obrazku. Nalesniki z maki gryczanej, mleka migdalowego i jajka. Na gorze kurczak z czerwona fasola, awokado i pomidorami - pycha, ale byloby jeszcze pyszniejsze gdybym wczoraj pamietala zeby kupic kolendre. Porcja mnie pobila, dalam rade zjesc tylko 2/3 - reszta zapakowana na przekaske na pozniej.

Dzis bez treningu, wtorki to moj leg day, ale prawy gruszkowaty ciagle nie za dobrze, zginacze stawu biodrowego tez nie do konca. Chyba bedzie wizyta u fizjo.





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3030
Nabriolam z miska we wtorek. Kolacja byla z przyjaciolkami, zdecydowalysmy sie na Asian Oriental, bylo Dim Sum i micha pysznego, super kolorowego stir fry z kurczakiem i troche brazowego ryzu. I to tyle, czyli poza nalesnikami rano ktore dojadlam w lunch z bananem i garstka migdalow to wszystko na caly dzien. Glodna nie bylam, ale jak sobie w drodze powrotnej szacunkowo policzylam to sie zalamalam - cale 1287 Kcal, (92/146/43) Hmmm... daje sobie czerwona kartke za malo zarcia i zielona za trwanie w postanowieniu o nie piciu. Fajnie sie wznosi toasty jasminowa herbata.

Wczoraj troche lepiej, ale nie za czysto i pojechane z tluszczem - zdazyla sie kaszanka, ktora kupilam mezu memu bo sie dopraszal juz od jakiegos czasu. (jego ulubione polskie danie)

1. Gofry z batatow
2. Pomarancza, Hamburger (mieso z szynki), salatka z awokado, pomidorow i czerwonej fasoli, bataty (300g)
3. Kaszanka smazona z cebula, dwie sliwki, jogurt grecki, dwie kostki gorzkiej czeko

Kcal: 1929 (85B/185W/96T)

Nic to, dzis jest nowy dzien.

Czwartek 02/03

Trening byl i moc byla!

1. Podciaganie, assisted 3x5 (slow eccentric)
5/5/5

Poszlo moim zdaniem lepiej niz do tej pory, plecy sie zdecydowanie lepiej aktywuja i juz nie probuje ciagnac rekami tak bardzo. Jeszcze chwila i wierze, ze w koncu sie uda

2. RDL 3x6

12x20/12x40 (na raty, chwyt puszczal)/8x50/8x60/8x65/8x65/3x70/ 6x70 (paski)/ 8x60/8x50

Po tym jak puscil mi chwyt na 40kg zlapala mnie taka frustracja, ze prawie odeszlam od sztangi, ale... jakos sie zebralam w sobie, i sama nie wiem dlaczego pomyslalam, ze zdejme rekawiczki i poszlo, chwytem mieszanym (zmiennym) i z pomoca plynnej magnezji, ale poszlo i to lepiej niz w zeszlym tygodniu. Zalozenie bylo na 6 powtorzen w seriach roboczych ale dobrze zarlo i dalo rade na 8. Sama sie zaskoczylam! Bez paskow 70kg poszlo na 3 razy, ale tu juz nie moglam utrzymac, skonczone z paskami.
Zdjecie rekawiczek to byla rewelacja dnia, rece pokiereszowane, ale trudno, cos za cos.

3. Wioslowanie sztanga 3x6

12x20kg/12x25/8x30/8x30/8x30


Znowu wiecej powtorzen niz w zalozeniu, Fajnie szlo, bede dokladac w przyszlym tygodniu i znowu zmniejszac zakres powtorzen.

4. Brama - przyciaganie wyciagu gornego do klatki 3x6

12x30kg/12x40kg/7/50kg/7x50kg/7x50kg

Tu tez lepiej


Zapis mojego treningu wydaje mi sie malo czytelny, wszelkie wskazowki jak go rozjasnic mile widziane.

Jutro robie lajtowe nogi, w sobote barki tak wiec bede spamowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kaszanka moc daje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
moze wystarczyloby jakbys pogrubila czcionke a odczucia treningowe bys napisala mniejsza/ pochyla/ niepogrubiana czcionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Spróbuj trzymać sztangę chwytem zamkowym i używać magnezji zamiast rękawiczek u mnie był przeskok od razu o 10 kg w M.C. Tak samo w podciąganiu na drążku chwyt zamkowy działa cuda. Ja przeczytałam o tym, zadziałało i dziś nawet żle mi się ćwiczy w rękawiczkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
magnezji niestety nie wszystkie siłownie tolerują. Chwyt na zamek ma też niestety swoje wady.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ja np. mam krotki kciuk, na zamek nigdy mi nie wyjdzie bo dlon sie nie domyka na gryfie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Witaj w klubie - u mnie zamek się sprawdza na jedno powtórzenie. na więcej to tylko dodatkowy dyskomfort bo jest ciężko zamek utrzymać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

robić mase?

Następny temat

Myślałam, że bedzie prosto :)

WHEY premium