SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Akataa - ku ładniejszej sylwetce

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9922
18.04.2015
Dzień 6., tydzień 1.

Trening:
NR 1 by Obliques
A (1.)
Rozgrzewka (rower 10 min + ćwiczenia na pozostałe partie)
A. Przysiad ze sztangą na plecach
15x15, 15x20
B1. Wyciskanie sztangi skos góra
15x15, 10x25
B2. Przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha
15x25, 15x35
C1. Prostowanie nóg w siedzeniu
15x30, 12x40
C2. Wznosy tułowia z opadu
15xcc, 15xcc
D. plank max
1m:36s, 1m:12s
Rower
15 min - 6 km

Dziś trening lekko, bo mnie strasznie plecy bolą po czwartku jeszcze. Miałam dać sobie w ogóle z nim spokój, ale jutro siłka zamknięta, więc się przemogłam.

A. – no cienko wiem, ale stojak był zajęty, więc użyłam małej sztangi
B1 – również mała sztanga i zapomniałam, że to w parze z B2
B2 – spoko, ale ostatnie powtórzenia trochę brzydkie
C1 – maszyna była okupowana, więc zrobiłam to na końcu (a miałam już wgl odpuścić)
C2 – ok
D – ok, przyjemnie mnie ten plank męczy, ale zapominam oddychać

Miska:
Warzywa: cebula, cukinia, czosnek, pomidory, sałata, kapusta kiszona, ogórki konserwowe, ogórek
Napoje: kawa x3, woda 2l
+ Magnez 400mg


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9922
19.04.2015
Dzień 7., tydzień 1.
DNT

Dopiero tydzień bez słodyczy, a ja już fiksuję. Dziś śniły mi się ciepłe, chrupiące croissanty z nadzieniem czekoladowym. Czasami strasznie mnie boli to, że nie mogę normalnie od czasu do czasu w drodze z uczelni wejść do piekarni (a mijam ich po drodze chyba z 10 i to takich otwartych na ulicę, więc zapach kusi) i kupić sobie ciepłą bułkę z czekoladą, czy muffinkę... Albo podczas zakupów nie musieć uciekać od działu ze słodyczami.
Tak wiem, mój świadomy wybór, kwestia priorytetów... Ale ciężko takiemu łasuchowi na samych warzywach, mięsie, jajach i kaszach. Nawet ta jaglanka ze słodkim białkiem i bananem nie pomaga. Głowy nie oszukam, jak sobie wymyśli, że zjadłaby czekolady, to żadne ekwiwalenty nie spełnią tej zachcianki.
Czasem myślę, że to jakieś psychiczne skrzywienie i strasznie zazdroszczę ludziom, którzy nie czują żadnego pociągu do słodyczy.

Miska:
Warzywa: pomidor, ogórek, cebula, czosnek, papryka biała, szparagi, cukinia
Napoje: kawa x2, woda 2l
+ Magnez 400mg



Zmieniony przez - Akataa w dniu 2015-04-19 11:44:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mnie w powstrzymaniu ciągot do słodkiego pomogły właśnie priorytety, a mianowicie jeden najważniejszy: ZDROWIE.
Przejście na dietę bezglutenową (źle się czułam po glutenie więc tylko dlatego wyeliminowałam) jeszcze bardziej pomaga, bo dzięki temu nie mam ochoty na żadne wyroby cukiernicze
Wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 346 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6560
wyobraź sobie, że ja mieszkam w tym samym bloku, co piekarnia/cukiernia i jeszcze niedawno w drodzę na uczelnie/gdy nie chciało mi ię gotować/w sumie w każdym mozliwym czasie wkładałam buty i zbiegałam sobie na dół po coś dobrego :D też mi tego brakuje, strasznie strasznie, ale musimy być silne! Podjęłyśmy jakąś decyzję, zdecydowałyśmy się na pewne zmiany w życiu i nie możemy teraz z nic rezygnować
A pocieszam się tym, że gdy będę już wylaszczona, to będę mogła sobie pozwolić na jakieś ciastko raz na jakiś czas

Zmieniony przez - noora7 w dniu 2015-04-19 13:24:03

Robię formę na lato... ale następne ;)
http://www.sfd.pl/DT_noory-t1024218.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9922
Dziękuję za wsparcie. Postanowiłam nie wychodzić z domu na wszelki wypadek, bo na pewno bym uległa pokusie, tak mnie dzisiaj dopadło. No i nie kupiłam piersi indyczej, więc na kolację zrobiłam sobie pudding ryżowy przez co węgle trochę przekroczyłam, ale raczej w granicach rozsądku. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dasz rade, kawa z kakao pomaga, ewentualnie jesli pijesz mleko to kakao na mleku albo homemade budyn :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9922
20.04.2015
Dzień 8., tydzień 2.
Odmuliłam się po wczorajszym dniu i jakoś bardzo pozytywnie dziś. Słonko świeci, więc na spacer się wybieram. :) I trening wreszcie ma ręce i nogi, więc zadowolona w końcu wróciłam z siłowni.
Trening:
NR 1 by Obliques
B (2.)
Rozgrzewka (rower 5 min (2,17 km) + ćwiczenia na pozostałe partie)
A. Martwy ciąg
15x17, 15x27, 15x37, 15x47
15x27, 15x37
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
14x20, 10x20
15x15, 7x25
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem
15x30, 15x30
15x25, 15x30
C1. wypady
15x12,5, 15x12,5
15x10, 15x10
C2. uginanie nóg leżąc
15x20, 7x25
13x25, 15x20
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
12x
14x
Rower
20 min - 8 km

A. – dziś już mniej dokuczały plecy, ciągle uczę się poprawnej technik
B1. – no coś słabo
B2. - ok
C1. – kocham i nienawidzę jednocześnie
C2. – wypady tak mnie tyrają, że nie dam rady zrobić więcej bez przerwy między C1 a C2, no ale chyba właśnie o takie dobicie tu chodzi
D. - ok, choć mogło być lepiej
Prawie bym zapomniała o cardio. Ledwo miałam siłę naciskać pedały, ale po 10 min już było good.

Miska:
Warzywa: szparagi, ogórek zielony, cukinia, sałata, cebula, kapusta kiszona
Napoje: kawa x2, woda 2l
+ Magnez 400mg


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
By odpędzić myśli od "złego" dobrz ejest sie czyms zająć Masz już wszystkie okna pomyte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9922
Czytasz mi w myślach chyba, bo chwilę temu myślałam o tym, że przydało by się umyć to moje wielgachne okno w pokoju. Na szczęście więcej do mycia nie mam, bo mieszkam w akademiku. Dziś póki co mnie nie ciągnie do słodyczy, więc jeszcze poczekam z tymi porządkami. Postanowiłam też wdrożyć system jakichś małych nagród (oczywiście niejadalnych) za każdy tydzień bez zakazanych produktów.Trochę dziecinne i naiwne, ale może się sprawdzi. Jak widać jestem zdesperowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Może spróbuj ugotować/upiec sama coś co będzie mniej więcej wpisywało się w dietę..? Ciasto na bazie fasoli lub kaszy jaglanej? Sernik z owocami ale bez "ciastowego" spodu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta od „dietetyka” dla kobiety trenującej siłowo

Następny temat

Z "uwolnić orkę" w aniołka victoria's secret

WHEY premium