SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / dziennik 4

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Iza, dziękować
PS. W pracy jestem, wszystkie klawisze mi chodzą
PS2. Salsa dużo fajniejsza niż discofox. Znaczy dzisiaj godzina salsy w ramach fitnessu.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2014-02-10 18:27:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
U Krewetko, taniec z gwiazdami, mówisz

Powodzenia! Baw się dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Baw się dobrze

zasłużyłaś na just4fun więc korzystaj ile wlezie

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Tańce, hulanki, swawole
Baw się dobrze

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
No to go 4 fun :) ta 5 zlotówkla miedzy posladami to mnie zaintrygowała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
A nie lepiej ze zlotowka zaczac? Bedzie mniej szkoda jak sie zgubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Moneta ma mnie zmusić do robienia mniejszych kroków (ze ściśniętymi pośladami, pilnując piątaka, trudno zrobić długi krok). Ponoć staram się wykonać każdą figurę już w pierwszym kroku. Zdaje się, że to efekt trenowania wykroków. I te odgięte do tyłu plecy też chyba stąd. Dlatego co jakiś czas słyszę: "ciało zawsze nad stopami"! oraz "stopa zabiera ciało"!
I mam tendencję do przeprostów, a mam chodzić "na miękkich nogach". Wciąż to do mnie nie dociera, więc zadanie domowe z wczoraj, to wyobrażać sobie że chodzę po chodniku z tej reklamy Milki, w której chodnik zamienia się w dmuchane bąble (oczywiście wciąż z tą piątką wiadomo gdzie)

Czyli wczoraj godzinka na parkiecie.
Miska wczoraj wg założeń, a dziś znów żal. Jutro się pewnie ogarnę, a weekend wyjechany, ponoć z jakąś knajpą niespodzianką, także znów się rozjedzie. Coś się nie mogę wdrożyć z tym dziennikiem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o la la
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
W piątek rekreacyjnie coś ok. 7 km rowerem.
Weekend free. Miska pudełkowo-knajpiana.

Obwody z dzisiaj.



I aktywność z dzisiaj:
- godzina salsy
- pół godziny bieżni.



A na salsie:
- zdejmij tą sztangę
- hę?
- cały czas wychylasz głowę do przodu Zdejmij z pleców sztangę to powinna wrócić na miejsce

A hitem jest fakt, że okazało się, że od 8 lat mieszkamy w jednym bloku, na sąsiadujących piętrach i ani raz się nie spotkaliśmy

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2014-02-18 00:21:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ha tylko nauczyciela salsy wyprowadz z błedu co do sztangi i głowy w przód
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc:)

Następny temat

cwiczenia na rece

WHEY premium