SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / justxna

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5567
Dobra, to już wszystko wiem Dziękuję Ci Ruda za pomoc - mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz i ocenisz moje wypociny <boisię>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Damy radę Jak nie ja, to któraż modek lub zaawansowanych dziewczyn pomoże.
Nie ma się czego bać, a im wiecej nauczysz się na starcie, tym większa szansa, że unikniesz kontuzji (a i efekty będą bardziej spektakularne ).

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5567
DZISIEJSZY TRENING:

5min rozgrzewka na rowerku, rozgrzewka gimnastyczna
1. Wykroki (3s): 6kg x12, 6g x10, 8kg x8
2. Wiosłowanie sztangą w opadzie podchwytem (3s): 15kg x12, 20kg x10, 27,5kg x8
3. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej(3s): 15kg x12, 20kg x10, 25kg x max
4. Arnoldki (2s): 6kg x12, 8kg x max
5. Uginanie rąk ze sztangą stojąc (2s): 15kg x12, 20kg x max
6. Pompki: było kilka podejść po 2-3 sztuki

Na koniec rozciąganie, znowu nie udało się pobiegać, bo wszystkie maszyny zajęte

Udało się za to nagrać filmiki :) czekam aż się załadują i wrzucam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5567
Proszę, o to jestem:) w tle komentarze przejętego swoją rolą kamerzysty.
no i co, daję radę jakoś?
Tak jak pisałam wcześniej, w pompkach jestem bardzo początkująca, a w zasadzie to było moje drugie podejście w życiu. Z wiosłowaniem też dopiero zaczynam - ze 3 treningi. Sama nie wiem, czy to robię dobrze












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5567
DZISIEJSZA MISKA:
do tego herbatki, woda
kapusta pekinska, marchew, ogórek kiszony



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5567
DZIEŃ 6 / DNT

Od dziś zaczynam numerować kolejne dni, żeby wiedzieć, ile czasu mija. Dzień pomiarowy to będą soboty, tylko wtedy będę miała czas, żeby zrobić to rano.
Dzisiejsza miska z niedobitymi węglami, a to przez to, że skusiłam się na kilka faworków (bez cukru!), będąc na imieninach i nie jest mi z tym dobrze. Natomiast od tych kilku dni, jak trzymam dietę i rozkład 1700-1800kcal ani razu nie miałam napadu słodyczowego, co wynika z tego, że jestem najedzona i nie chce mi się już opychać. Ciasta też bym już dziś nie zmieściła... tylko te faworki. Muszę zacząć mocniej wizualizować sobie fotki prezentujące mój cel, do którego chcę dojść
I koniecznie poszukać jakichś przepisów na forum, bo zaczyna się robić trochę monotonnie.
Natomiast dzisiejszy omlet z bananem, orzechami i granatem rozwalił system. Szkoda, że rano nie ma czasu na takie gotowanie, bo jadłabym codziennie ale owsiankę też uwielbiam!
Jutro trening i koniecznie aeroby. Boje się tylko, że jutro będzie taki mały poniedziałek i fura ludzi na siłce. I jeszcze nowy rok, wysyp ludzi jak tu na forum.. ja tez w sumie się wstrzeliłam



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę cię odwiedzać, trzymam kciuki

(na zdjęciach Freya Deco, prawda? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5567
hahahah tak! moja stanikowa bratnia dusza
Polecam do ćwiczeń Panache Sport - najlepszy stanik sportowy ever!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Póki co mam Shock Absorbera (w dwóch kolorach) i sprawuje się bardzo dobrze Pomyślę o Panache jak będę kupować następny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pompka, schodz całym ciałem nie tylko klatką, ciało bardziej prosto ustaw i usztywnij
wiosła nie rób na razie to pzypomina wyrzut sztangi ukosem a nie wiosło
przysiad ok, troche bardziej koncentruj sie na rozpoczynaniu ruchu tyłkiem w tył i nie będziesz miała problemu
wypady ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jeszcze moge zrobic???

Następny temat

Bo w drzwi piekiel sie nie mieszcze

WHEY premium