SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / Pomoc? / Start walki o lepsze jutro...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
To jakiś obłęd...
Czegokolwiek się nie chwycę to węgle...
Jak zjeść coś bez chleba? A jak zjeść chleb bez masła??
Jak wcisnąć w siebie 1700 i 140 białka?

Dzisiaj mam pierwszy dzień nocki stąd te godziny posiłków. I nie wiem czy dam radę wcisnąć ten ostatni :/ twaróg.
Jutro np. wstanę o 15 zjem obiad, ok 19-20 drugi posiłek. O 1:30 w przerwie trzeci posiłek i na koniec ok 6:30 rano czwarty. Jak zmieścić w tym wszystkim 1700 kalorii?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
w dobre śniadanie można wcisnąć z 600 kcal jajka, płatki owsiane, orzechy włoskie, jakiś owoc - na patelnie. i masz mały objętościowo za to kaloryczny i sycący posiłek. przy okazji - zamień masło z plastiku, na masło 82-83% z papierka, i zdrowsze, i smaczniejsze. jogurty 0% też sobie daruj, tłuste lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7380
Irkowa, wypieprz to masło roślinne i zastąp zwykłym extra, zamiast tyle nabiału wcinaj więcej mięsa, jedz jajka, świeże ryby (nie puszki w pomidorach :p ). weź min. jeden posiłek do pracy (np. pieczone mięcho z ryżem i warzywami).
A z tym poczuciem ogromu jedzenia szybko się pożegnasz :). Trochę tak pojesz, przemiana materii przyspieszy i będziesz chodzić i płakać, że głodno. WIem, co mówię :)

edit: Puma mnie uprzedziła ;)


Zmieniony przez - tanka w dniu 2013-02-04 19:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
Co do masła to okej. Masło extra tak?
Jeśli chodzi o śledzie, to nie były puszkowe. To były własnej roboty (tzn. mama robiła :P ).
Ja nie jestem w stanie wcisnąć więcej niż jedno jajko. Ewentualnie w jajecznicy dwa, kromka chleba i nic więcej, jestem już najedzona...
Tak właśnie się zastanawiałam, czy te jogurty z tłuszczem nie lepsze. Gęstsze i bardziej sycące.
Jestem totalnie zagubiona w tym wszystkim... Pierwszy raz w życiu postanawiam poprawić odżywianie...
Do świeżych ryb nie mam dostępu (za małe miasteczko...), tutaj nawet problem z świeżym mięsem innym niż drób... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
A no i dodam, że totalnie nie umiem gotować :/ pominę fakt, że nie lubię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7380
Spoko, spoko - ja też nie umie i niespecjalnie lubię, a daję rady :)
Dobry sposób na przemycenie jajka w szamie to ten, który wcześniej podała Puma. Masz problem z objętością? POrównaj dla przykładu ilości 100g jogurtu z odpowiadającą mu objętościowo ilością mięsa. Da się upchać kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
W piątek wypłata dopiero, ale zaszaleję w sklepie. W niedzielę robię porządne zakupy.

Mam jeszcze pytanie, czy np. mogę na zmianę robić siłowy i interwały?
Pon. siłowy, wt. interwał, śr. siłowy, czw. interwał? Przyznam, że aeroby mnie nudzą :/ poza tym interwał to oszczędność czasu. Interwał 20 min. (bo ja początkująca) plus 10 min. na rozgrzewkę i 15 min. na rozciąganie to daje niecałą godzinę. Interwał na orbim. ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz tylko rob odpowiednio czasowo , ok 30min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
Zdecydowanie za mało jem...
Zdrowe ok... Udaje mi się, ale ilościowo masakra. 1300 kcal i nie mam już czasu, miejsca na zjedzenie więcej. DO tego jeszcze w każdym posiłku warzywa.
Poza tym moje kubki smakowe są mega niedorozwinięte. Nic mi nie smakuje. Owsianka? Omlety? ble. Warzywa to tylko ogórek, pomidor, sałata, marchew, burak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
musisz sobie z tym poradzic jakoś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

motykecd - moje zmagania z redukcją

Następny temat

Jak oceniacie mój brzuch? / Dieta 1000kcal do A6W ?

WHEY premium