SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIeta4u

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Witam , dostałem emaila w sprawie ułożenia diety http://www.darkthorn.republika.pl/dieta_dlaczego.htm i chcę się zapytać czy ktoś z was to próbował??Jak tak to proszę o dokładne opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
bronie sie przed wprowadzaniem nieprawdziwych informacji na temat ukladanych diet
chyba nikt nie lubi byc oczernianym

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3134
Po co ci to? Trochę poszperania tu na forum, kilka mądrych pytań do ekspertów i masz taką dietę że żaden koks nie podskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Ale ta dieta wydaje się być dobrym rozwiązaniem, nie będę sobie szukał diety, i jeszcze boliczał tych kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3367
I co z tego jak sam nie będziesz jej rozumiał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3134
Jak kolega wyżej. Jeśli chcesz mieć jakieś postępy, musisz wiedzieć co jeść, ale też mieć wiedzę dlaczego akurat to, a nie to. Taki zarys wiedzy możesz zdobyć w przeciągu paru godzin czytając artykuły tu na forum. I niestety będziesz musiał liczyć kalorie w posiłkach, dzienne zapotrzebowanie itd. Ale bez obaw, jeśli byłeś zerem z maty w szkole, na necie jest parę fajnych programów które to zrobią za ciebie.
Ale skoro tobie w ogóle to zwisa, i chcesz iść na łatwiznę, twoja sprawa. Tylko nie wstawiaj proszę cię za miesiąc czy dwa tutaj postów typu "dlaczego nie rosnę/chudnę pomocy!!!" ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1592
Dostaniesz dietę za 30 pln w której będziesz miał np: makrele, ale po niej masz sraczkę, kaszę gryczana, ale jej nienawidzisz, mleko - nie trawisz laktozy ... itp. i co, będziesz się katował, ale dietę trzymał ? Bez sensu.
Ułóż sobie dietę sam, z takich składników które Ci odpowiadają, bo jak to twoje początki z dietami to na "cudzej" pewnie tygodnia nie wytrzymasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
jeden z głupszych sposobów na stracenie 30zł

ps. przezcytaj forum, zdobędziesz cenną wiedze i wazne, ze sam będziesz dobrze się zcul z tym, ze diete skomponowales ty korzystając z wiedzy jaką możesz tutaj zdobyc - prędzej czy pozniej bedziesz musial to wszystko przeczytac, jesli bedzie ci zalezalo na długotrwałych efektach twojej pracy - no pain no gain

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-06-17 13:38:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Ja mam wiedzę, dużo czytałem , ale nie mam czasu na obliczanie tych wszystkich kalorii. Proszę , jakbyście wogóle jakiś zarys diety mi rpzedstawili. Jestem chyba ektomorfikiem 184(+-) , 70 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Powiedzcie co się stanie jak zjem więcej kalorii czy białka lub węglowodanów więcej niż powinienem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
pin - piszesz : "Dostaniesz dietę za 30 pln w której będziesz miał np: makrele, ale po niej masz sraczkę, kaszę gryczana, ale jej nienawidzisz, mleko - nie trawisz laktozy ... itp. i co, będziesz się katował, ale dietę trzymał ? Bez sensu.
Ułóż sobie dietę sam, z takich składników które Ci odpowiadają, bo jak to twoje początki z dietami to na "cudzej" pewnie tygodnia nie wytrzymasz."

czemu sie wypowiadasz i oczerniasz skoro malo co wiesz? dieta jest ukladana indywidualnie pod preferencje zamawiajacego, w formularzu jest miejsce wypisania produktow ktore sie nie lubi lub nie trawi
oraz wpisuje sie produkty ktore sie lubi wiec wybacz ale nie ma mowy o sraczce po makreli

poza tym do diety jest dolaczany poradnik z zakresu podstaw zywienia, co umozliwia kupujacemu zdobycie podstaw zdrowego odzywiania


Zmieniony przez - darkthorn w dniu 2009-06-17 18:33:21
1

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3134
Stary przeczysz sam sobie
Piszesz:
"Ja mam wiedzę, dużo czytałem , ale nie mam czasu..."
A zaraz po tym:
"Jestem chyba ektomorfikiem"
czy
"Powiedzcie co się stanie jak zjem więcej kalorii czy białka lub węglowodanów więcej niż powinienem??"
Daruj sobie te wypowiedzi tu, zapłać te 30 zeta i żyj w przekonaniu że wszystko jest ok...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poranne ćwiczenia

Następny temat

Kanapki

WHEY premium