SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poranne ćwiczenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Witam,
Mam pytanko, generalnie wżę 50-52 kilo, (obecnie 51) schudłam około 7 tak ze 2 lata temu.Cały czas miałam obsesje ćwiczenia, dla sylwetki , dla utrzymania wagi.Od lutego znalazłąm pracę i nie miałam czasu już tak ćwiczyć, więc ćwiczyłam tylko 15 minut dziennie brzuszki, a że mój brzuch zrobił się zbyt szeroki, to zaczęłam skakać codziennie an skakance jakoś od miesiąca, po 20 minut rano, przed pracą.I teraz się zastanawiam czy to w ogóle jest sens, bo skoro ćwiczyłam tylko 15 min rano i to nie aerobowo, a tylko brzuszki i nie przytyłam, to czy jest sens skakać codziennie rano 20 minut na skakance i się katować, bo szczerze to się zmuszam, nie chce mi się rano skakać.Czy ktos ma jakieś dośwadczenia, albo pomysły?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 883
jak Ci się nie chce z rana to wieczorem... :-% możesz zamiast skakania iść na basen raz w tyg. albo wybrać się na fitnes, siłownie (3 razy w tyg.) itp... albo tańce

I zadaj sobie pytanie, czy warto ćwiczyć zmuszając się do tego..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Power Be! w tabletkach - sprawdzony środek na przeczyszczenie? :)

Następny temat

DIeta4u

WHEY premium