SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIE HARD vol1 ruski czołg vs fanss

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dodam tylko że do 1300kg brakuje 522,5kg , jakbyście nie wiedzieli jak planować ostatnie podejścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanss
Niechlujnie od niechcenia a zarazem jak płynnie i pewnie. Brawo. No i ćwiartka zawsze jest piękna
Czołgu, no i co żeś narobił, jak się sfajdam w gacie na siłce będzie Twoja wina


No powiem Ci, że przez przypadek sytuacja stała się niesamowicie interesująca. Zostały nam boje w których dobrze się czujemy(pomijając mój strach). I z tego co liczę to wszystko wskazuje, że masz jeszcze przewagę ale już nie taką, która by była nie do przeskoczenia. Jeśli obydwaj weźmiemy po tyle samo to wygrasz. Ale jeśli wezmę więcej to już będzie się liczyć na żyletki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Właśnie looknąłem w tabelkę. 2x
1sza, jest szansa spełnić jeden z pierwszych (pradawnych już) celów - 6ka z przodu jakoś tego wcześniej nie liczyłem
2ga, czołgu, ta nasza wspólna tona dwieście wydaje się dziś dziecinną igraszką. Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ruski czołg
fanss
Niechlujnie od niechcenia a zarazem jak płynnie i pewnie. Brawo. No i ćwiartka zawsze jest piękna
Czołgu, no i co żeś narobił, jak się sfajdam w gacie na siłce będzie Twoja wina


No powiem Ci, że przez przypadek sytuacja stała się niesamowicie interesująca. Zostały nam boje w których dobrze się czujemy(pomijając mój strach). I z tego co liczę to wszystko wskazuje, że masz jeszcze przewagę ale już nie taką, która by była nie do przeskoczenia. Jeśli obydwaj weźmiemy po tyle samo to wygrasz. Ale jeśli wezmę więcej to już będzie się liczyć na żyletki :D


Jaki przypadek, jesteś silniejszy i nie ma co tu tworzyć teorii.

ps. czyli ćwiartkę muszę wyrwać. Idę się napić, ale najpierw do garów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
1200 to na miękko bierzecie patrząc na treningi
dlatego napisałem ile brakuje do tony czysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
kabo9
1200 to na miękko bierzecie patrząc na treningi
dlatego napisałem ile brakuje do tony czysta

Za szybko piszecie, nie nadążam
Całą nadzieja w czołgu, ja więcej jak 250kg nie dołożę a i to muszą wiać pomyślne wiatry, gwiazdy odpowiednio się ułożyć a kur rano dwa razy zapiać. Toż to będzie 5kg do życiówki a plecy nie były wogóle wzmacniane ostatnio.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to ja dodam tylko że jak szarpniesz ćwiartkę, to czołgowi nie wystarczy ćwiartka żeby wygrać
jak chcecie jakieś symulowane wyniki to piszcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
No tak jak pisałem, do wygranej muszę targnąć więcej a na to się nie zanosi. Ale i tak jestem dużo bliżej niż się spodziewałem. W drugim etapie redukcja, utrzymanie wyników i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311211
fanss
kabo9
1200 to na miękko bierzecie patrząc na treningi
dlatego napisałem ile brakuje do tony czysta

Za szybko piszecie, nie nadążam
Całą nadzieja w czołgu, ja więcej jak 250kg nie dołożę a i to muszą wiać pomyślne wiatry, gwiazdy odpowiednio się ułożyć a kur rano dwa razy zapiać. Toż to będzie 5kg do życiówki a plecy nie były wogóle wzmacniane ostatnio.


A to zależy, jak do frontów podchodziłeś, Jeśli jak do widzimisie Ajazego, to faktycznie, układ gwiazd, planet i obecność/nieobecność fajnych lasek na siłowni...a jeśli jak Partia nakazała, to możesz się zdziwić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22048 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627672
No to obaj poszaleliście!
Czołgu graty za ten MC przedostatni - nie wyglądało w ogóle na ciężkie:) Fanss - podziwiałam głębie przysiadu i udka w krótkich gatkach:) Macie powera.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie :Pierwszy kulturystyczny serial s - f,czyli Kryptonim Oumuamua

Następny temat

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Szczypior.trenuje

WHEY premium