SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIE HARD vol1 ruski czołg vs fanss

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
No i czołgu pozamiatał, gratulacje
wynik Czołga -> 675kg, 377,055 wilksa

P.S. fans 262,5 styka i przekraczacie wtedy 1300
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Zaliczone !!!
Ależ ten rack wydaje się byc mały...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
tak w celach "naukowych" zachęcam do oglądania: https://www.europowerlifting.org/events/livestream.html 
Dzis idą grubasy juniorzy ale już od jutra seniorki i seniorzy - będzie się działo, będa wyniki

ps. Czołgu jakbys ciutkę schudł to z w kat. 66 mialbys szansę na złoto https://www.europowerlifting.org/fileadmin/data/events/FINAL_NOMINATION.pdf - od str. 5-ej



Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2018-11-28 10:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311238
Ty ich Kokos nie deprymuj

Poszły nowe plany , dogadajcie się, kiedy zaczniecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Ajzy toż przeca to jawna szydera Żeby nie było swoje miejsce w szeregu też znam i właściwie jakiekolwiek sukcesy na tzw. międzynarodowej arenie to mogę sobie wsadzić... Ba nawet na rodzimym podwórku tez ale to akurat spoko. Żebym ja jeszcze miała ostatnio warunki czasowe do treningów. Nic to może w Masters II albo III hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311238
Kokos, priv poszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje Panowie! Obaj macie parę w tłokach... Czołg trochę więcej, tylko nie wiem, czy ma tłoki ale może w II etapie będzie rewanż...


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-11-28 17:30:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ruski czołg
No i widzisz fans to jest właśnie to co zaj**iście mi się nie podoba w trójboju.

Marudzisz jak z tym opaskami na kolana, rzeczywiście kilka fakultetów trzeba skończyć żeby ogarnąć te 5 czy 6 zasad.

Ajazy, nic nie dostałem na priva.

Czołgu, pisze z tel a na nim nie mam jak odpisywać na wiadomości. Poniedziałek ok dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanss
ruski czołg
No i widzisz fans to jest właśnie to co zaj**iście mi się nie podoba w trójboju.

Marudzisz jak z tym opaskami na kolana, rzeczywiście kilka fakultetów trzeba skończyć żeby ogarnąć te 5 czy 6 zasad.

Ajazy, nic nie dostałem na priva.

Czołgu, pisze z tel a na nim nie mam jak odpisywać na wiadomości. Poniedziałek ok dla mnie.


Jak 5 czy 6 zasad skoro nawet sędziowie nie są jednogłośni na zawodach? Masz ogarniete te 5 czy 6 zasad? To czemu sam mówiłeś, że byś połowy siadów na MS nie zaliczył?
Ja poprostu nie lubię zawodów, w których sędziowie mają tak wiele do powiedzenia i wiele zależy od uznaniowości. Nawet nie wiesz ile w moich oczach straciła siatkówka po wprowadzeniu Challangu. Jak się okazało, że przy najlepszych sędziach w kraju i 4 sędziach liniowych w setach jest są 3-4 błędy w secie to ile ich musi być na poziomie sędziów III ligi w której sobie grałem? Niech ich będzie nawet 4 w secie to zobacz jaki to ma wpływ na sport w którym większosć setów wygrywa się 2-4 punktami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311238
Jeszcze raz wyślę, jak z roboty wrócę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie :Pierwszy kulturystyczny serial s - f,czyli Kryptonim Oumuamua

Następny temat

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Szczypior.trenuje

WHEY premium