SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA CKD PIĄTY DZIEŃ A WYNIK TESTU - CZY ŁADOWAĆ ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
Cześć

Jak w temacie, jestem dziś piąty dzień na diecie CKD

Waga 100 kg
Siłownia 4 razy w tygodniu
aerobów póki co brak

Dieta na 3000 kcal
Białko 249 gr
Węgle 25 gr
Tłuszcze 216,9 gr

Dieta wchodzi zaj**iście, jestem łakomczuchem więc jedzenie dużej ilości mięcha mi nie przeszkadza
Czuje senność i momentami rozdrażnienie ale to podobno normalne w 1 tygodniu

Dzisiaj wykonałem test KETO-DIASTIX na zawartość ciał ketonowych w moczu i wynik mam pomiędzy niskim a średnim czyli w 5 stopniowej skali 1-5 mam wynik 2,5. Czuje się po tych 5 dniach delikatnie bardziej wysuszony, jednak może to tylko wizualna autosugestia
Waga wiadomo że się waha 1-2 kg więc w 1 tygodniu to żaden wskaźnik

Dzisiaj jest piątek więc po treningu powinienem spożyć pierwszy posiłek z węglami i jutro ładować cały dzień, jednak w takim wypadku nie wiem czy nie poczekać z ładowaniem do następnego tygodnia. Czy też wynik tych paskó nie jest miarodajny i jechać z ładowaniem?

Tłuszczu mam sie do pozbycia niemało, bf w granicach 17-18 %

Co myslicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
Dobrze pamiętasz, rownież o tym czytałem;) no to w takim razie nalejemy do 1,8 z białkiem, wychodzi 180 gr białka i 216 tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie używaj pasków, strata czasu

W pierwszym tygodniu nie robi się ładowania, pierwsze dwa-trzy tygodnie są całkowicie bez węgli

Jak wysoki poziom fatu to co tydzień ładowanie zbędne, lepiej co dwa tygodnie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
Super, dziękuje za odpowiedz, uspokoiłes mnie ;)


Czyli przez pierwsze 2 max 3 w zależności od samopoczucia tygodnie węgle max 25 gram dziennie, a pozniej ładowanie co 2 tyg?


jakbyś jeszcze spojrzał na rozdział moich makrosow w 1 poście i ocenił czy jest słuszny to Byłbym bardzo wdzięczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Najlepiej będzie jak wrzucisz swój jadłospis do sprawdzenia a także wypełnioną ankietę :
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
Dzień z diety. Zaraz dodam ankietę. Co myślicie ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
Wiek :25
Płeć : mężczyzna
Wiek : 25
Waga : 100
Wzrost : 187
Obwód klatki : ??
Obwód ramienia : 43,5
Obwód talii : 90,5
Obwód uda : ??
Obwód łydki : ??
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 18%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia -split
Odżywianie : ckd 6 dzien
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
Sorry, wrzuclem to przez komórkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
Teraz powinno być ok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
Up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sporo bialka,to 2,5g na kg wiec dla mnie osobiscie byli by to za duzo o 1 gram.Na tym poziomie ciezko by mi bylo wejsc w keto.
A paski Diastix u mnie sie sprawdzaja.
Oczywiscie to moja prywatna opinia.


Zmieniony przez - sztefenszmit w dniu 2016-02-06 17:21:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzory na zapotrzebowanie!!!

Następny temat

Prośba o ocenę diety

WHEY premium