SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAA-stin od MEGABOLA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
uan-ban
doklanie
kto oczekuje od tego suplementu +5kg masy, niech od razu zrezygnuje.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
kolejna spraw to
to, że nie jest to preparat dla grupy poniżej 30roku życia

to nie ma sensu

ewentualnie na lepsze dymanko
gdy teść spada przy dłuższej redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
kolejna też sprawa że coraz więcej głosów pojawai że daa wpływa niekorzystnie na mózg
dużo o tym się pisze na zagranicznych forach
a ten co liczy że złapie po tym +5kg do masy to nie ma co się przejmować
na mózg mu nie zaszkodzi:)

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
jedzcie jedzcie daa

za 10-15 lat przekonamy sie czy hipoteza mowiaca, o tym, ze wzrost poziomu kwasu d-asparaginowego wzgledem poziomu kwasu l-asparaginowego w mozgu przyczynia sie do powstania choroby alzheimera, jest prawdziwa czy nie %)

Zmieniony przez - Kazam w dniu 2011-06-15 15:58:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7357
ja tez bede go tylko ocenial w kwesti podniesionego libido, nie licze na zadne osiagi silowe czy wzrost masy na tym :), biore bo chcialem sprawdzic jak wzrosnie libido

ONLY GOD CAN JUDGE ME!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7357
teraz to kazam mnie przestraszyles!!!, jak nie poczuje nic za 2 , 3 dni to DAA leci do kibla ;)

ONLY GOD CAN JUDGE ME!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3397
Hmm... Z tego co wiem, to dopiero skumulowana dawka wpływa niekorzystnie na mózg. Pewnie dlatego piszą żeby brać maksymalnie 30 dni. Ciekawe jak to ma się do osób stosujących np. 6g dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78413
Też się przestraszyłem, mam 2 puszki i zrobię cykl 30 dni, tyle samo przerwy i kolejny taki cykl.
Zobaczymy jak będzie wchodziło, liczę tylko na jedną rzecz. Że w końcu będzie powód abym kupił maszynkę do golenia brody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Po 3g na noc, przez miesiąc może zaszkodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
myślę że 30 dni nie zaszkodzi ale ja kończę cykl i nie jestem zainteresowany więcej
libido trochę do przodu i tyle(biorę z 6 bromo)

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dodać ?

Następny temat

Pytanie o odżywki olimpa!

WHEY premium