SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAA-stin od MEGABOLA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 475
To i ja zaczekam, aż będzie na SFD. Tanio wychodzi, DAA za około 30pln + ZMA 90kaps za 30zł. Niepokalanek u mnie kosztował chyba 13zł za paczkę. Tylko sypać i szarpać żelastwo, i patrzeć czy ręka 3-cia nie rośnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7357
dokladnie w samku ja kwas aetylosalicylowy czyli polopiryna:)

ONLY GOD CAN JUDGE ME!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2179
Smak nie jest tragiczny, jadło się już gorsze rzeczy. Ważne żeby działo - zobaczymy :D

No Risk No Fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 475
Wiecie chłoptacy kiedy będzie w sklepie SFD? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Miało być dziś ale podobnież nie doszło. Więc jutro, ewentualnie w następnym tygodniu zapewne się pojawi.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 475
Obawiam się, że włodarze sklepiku mogą go wprowadzić do sprzedaży dopiero jak zmaleją zapasy innych droższych producentów głównie Tested Nutrition.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
jak się jutro nie pojawi to rosemayer ma rację i zamówi się ze strony megabola:)
byłem na stronce i przesyłka nie jest droga jak na standardy polskie

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
Poszukajcie też w sklepach stacjonarnych, które podane są na stronce megabola. W mojej okolicy, w sklepie FH Tytan w Chorzowie można już kupić za 30 złociszy:)

"Nie trenujemy dla sportu.. no, nie do końca. Trenujemy by straszyć dzieci i oszałamiać kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
drvalu masz rację, mają to!
Miałem tam jechać wymienić kupony z MD to przy okazji kupie! SOG'acz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 475
Panowie, a jak efekty po Megabolowym DAA?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dodać ?

Następny temat

Pytanie o odżywki olimpa!

WHEY premium