SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAA-stin od MEGABOLA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1509
moim zdaniem będzie to kicha, podnosi libido a nie poziom testosteronu,
faktem jest że podniesione libido idzie z podwyższeniem testa ale nieznacznie więc nie oczekujcie przytostów zbliżonych do saa, DAA to tylko DODATEK a nie cudowny suplement

! kulturystyka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Są badania w których jednoznacznie stwierdzono że podnosi poziom teścia a nie jak np TT tylko libido.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1509
zawsze są badanie i przy większości odżywek napisano że są badania podano nawet wyniki ludzie to łykają a efektu nie ma

po tym DAA to można czuć pobudzenie zwiększony popęd podwyższony teść też może być ale nie na tyle żeby po tym rosnąć tak jak to OPISUJĄ na etykiecie gdyby to było takie cudowne to kosztowałoby kupe kasy to po pierwsze

osobiście nie wierzę w działanie tego specyfiku i poprą to osoby stosujące

! kulturystyka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1509
podobno są też badania gdzie piszę ze TESOSTEROL z megabola też mega podnosci teścia i że są mega przyrosty itd itp a faktem jest że większość BADAŃ TO FARMAZON tj CHWYT MARKETINGOWY który ma na celu zmaksymalizować sprzedaż danego produktu

! kulturystyka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
poczytaj sobie
https://www.sfd.pl/Kwas_D_Asparginowy_DAA__podnosi_poziom_testosteronu-t695745.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2011-06-11 15:49:04

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1509
poczytałem i mam mieszane uczucia :D
dopóki ktoś nie ztestuje i nie zda relacji nie uwierze ;)

! kulturystyka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ja nie pisałem o badaniu komercyjnym i etykietach produktów tylko o badaniach takich jak wrzucił TomQ ktore są obiektywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
dopóki ktoś nie ztestuje i nie zda relacji nie uwierze ;)

no relacja to chyba za mało, musiałby badanie poziomu teścia wrzucić przed i po, odczuwalne efekty to twardziejszy mięsień, lepsza regeneracja i co niektórym podobno schodziło minimalnie fatu z brzucha

Zmieniony przez - Zielin w dniu 2011-06-11 17:01:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7357
u mnie 6 dzien DAA od megabola,nie spodziewam sie efektow po tych kilku dni ale jak na dzien dzisiejszy to zero jakichkolwiek odczuc, jak co niektorzy pisali ze libido czuc juz po kilku porcjach u mnie jak bylo takie jest:)czyli czekamy na jakiekolwiek efekty :)i bierzemy dalej 4,5 grama z ranca

ONLY GOD CAN JUDGE ME!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
czemu z ranca?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dodać ?

Następny temat

Pytanie o odżywki olimpa!

WHEY premium