SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czysta masa mięśniowa + spalenie fatu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10271
1. WIEK: 27
2. WAGA: 82
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 115
-udo: 56
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko: dużo
-węglowodany: mniej
-tłuszcz: najmniej
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 (głównie z metanabolu i omnadrenu)
8. TRENING: 4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: czysta masa mięśniowa, siła, definicja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3 lata
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): to zależy, normalnie do chudnięcia.
13. STAN ZDROWIA: idealny
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienie androgenowe (zakola)
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 120
-przysiad: brak danych

PYTANIE: Witam. Chciałbym powrócić do tematu sterydów, ale tym razem zbudować czystą masę mięśniową, nie zalać się przy okazji wodą, a za to zgubić resztę tłuszczu z ciała. Proszę o rozpisanie jakiegoś rozsądnego cyklu (myślałem nad winstrolem i testosteronem), odbloku po jego zakończeniu oraz poleceniu producentów zaleconych środków. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Załączam kilka poglądowych fotek.









Zmieniony przez - Diameter w dniu 2012-10-08 20:57:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Ty w ogóle ćwiczysz coś, tutaj błędy masz w diecie jak 8lat machasz ciezarami a masz dalej minimalne 1kg niedowagii!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202695
1-8 prop 100mg E2D
4-9 wino 30-40mg

lub samego propa przez 8 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
faktycznie troszkę przychudzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10271
Dzięki. A jakich producentów polecacie? Bo winstrol to z pewnością Desma. A Prop?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Susta 12-16 tyg. i co to za dieta białko: dużo węglowodany: mniej tłuszcz: najmniej ? Nie za dużo wiesz kolego prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
jak kolega wcześniej walił omke i mete a ma niedowage to odpowiedz nasuwa się sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202695
Diameter
Dzięki. A jakich producentów polecacie? Bo winstrol to z pewnością Desma. A Prop?


wino brałbym balkana oczywiście w tabsach a propa najlepiej apteke jak masz dojście np. alpha pharma/unigen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10271
Wiem dużo "kolego", ale znam również swój organizm i zdaje sobie sprawe z tego, jak reaguje na nadmiar tłuszczów i węglowodanów w diecie, dlatego pozwalam sobie na ich obniżenie. Zażywałem omnadren kilka lat temu, jako młodziak. Startowałem z wagą 90kg, a po 3 cyklach doszedłem do ponad 100. Ale nie byłem zadowolony z efektów. Dwa lata przerwy, kontuzja, praca, to wszystko wystarczyło bym wrócił do wyjściowej formy, a nawet spadł jeszcze bardziej. Teraz, pomny wcześniejszych doświadczeń, chcę budować masę wolniej, mniej, ale za to bardzo dobrej jakości. Nie rozumiem aluzji dot. mojej niby niedowagi. To chyba lepiej, że nie wyglądam jak popkorn z dyskoteki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10271
Dzięki Lasix. Zaczynam działać. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Rzecz w tym, że w ogóle nie wyglądasz


Nie zbijesz fatu, zarazem dodając mięsa.
Do tego potrzebne są odpowiednie środki, no i wiedza o organizmie.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 rozne mety.

Następny temat

antek,susta,meta,prop

WHEY premium