SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy używacie wagi?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
żartuję lobo1
ale wagi używam podczas redukcji, mam elektroniczny badziew jakiś...

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
poza tym po paru latach ważenia mam oko a większość produktów znam na pamięć jeśli chodzi o skład

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
no ja ser bialy juz kroje co do grama:) a waga elektroniczna nime moze byc badziewna:PPP

hmmm niezly avatar:)


P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
myśle sobie kupic elektroniczna teraz bo ta n wskazówki za 30 zł mnie wkur.ia bo np jak sobie odważam po 25 gram wazyw to bardzo neidokładnie bo położe sobie np jednego ogórka kiszonego i jest te 25 dołoże ejszcze połowe i dalej 25 muze jakis przekret zrobić i se kupie elektroniczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
na allegro sa spoko wagi elektorniczne juz za 90 złotych. ja swoja jade jutro odebrac

ps. jakbys kupowal to koniecznie z funkcja tarowania (ktos tu juz o tym wspominal, ze mozesz np nalac mleka do shakera postawic na wadze wyzerowac i dosypac 30 g bialeczka - to sie pewnie czesto przydaje w praktyce)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
mamuśka kiedyś kupiła czy dostała niepamiętam wage i do dziś chociaż mineły 5-4 lata to jej nadal używam

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Athabus napewno kupie z tym bo to funkcja za***ista jest. Ale powaznie już po 90 zł elektroniczne?? musze to sprawdzić moze kupie wczesniej niż planowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
ja tez myslalem ze to drozej wychodzi ale sie milo zaskoczylem... nawet producenci nie najgorsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Mi tez by sie przydala jakas porzadna waga, szukalem na allegro i zalazlem dwie w atrakcyjnej cenie, chyba na ktoras z nich sie skusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Daj link.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOJE CKD co sadzicie?

Następny temat

Cellulit ...

WHEY premium