SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy taki plan jest odpowiedni?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
jak nie chcesz sluchac bardziej doświadczonych osób to wogole po co zakladasz temat? nie rozumiesz ze przy twojej wadze najważniejsza jest dieta 50% ???
''mowie ze 4 dni to minimum i tego bede sie trzymal'' to sie trzymaj, przetrenujesz mięśnie to potem zobaczysz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
i jeszcze do tego kupiłeś kreatyne hahahaha bez diety, trzymaj tak dalej a efekty będa........ znikome
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272
Opieram sie na radach kolegi z silowni :) przez te 5 miesiecy cwiczylem po 5-6 dni w tygodniu i jakos nie przemczylem miesni ... nie chcialem zeby mi mowili ile dni w tyg mam robic tylko czy taki plan jest dobry ... i co ztego ze kupilem kreatyne bez diety skoro efekty i tak beda tylko ze mniejsze niz z dieta ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
razorekor

nie przewiduje zastosowania planu dzielonego-tym bardziej w takiej oplakanej formie-przy twoim poziomie wytrenowania.

skup sie na kilku ciezkich cwiczeniach,angazujacych podstawowe grupy miesniowe 3 x tyg.

oto dobry program,abys szybko nabral troche miecha,bo widze,ze slabo jest.

https://www.sfd.pl/Staz_1_rok/pierwszy_powazny_split,_PROBLEM_:_-t467038-s2.html

...i zacznij jesc,bo nadal bedzie cie wiatr przewracal.

pozdrawiam.


"Zażywane suplementy : po weekendzie mam zamiar zaczac brac kreatyne (firmy trec)"

haha i co jeszcze?

ogarnij najpierw trening,potem zacznij jesc,a jak juz bedziesz wiedzial co i jak-dolacz kreatyne.
wczesniej-strata kasy.
rozumiesz,czy tak ciezko pojac podstawowe kwestie?

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272
to co mam zrobic z ta kreatyna skoro mam ja juz zakupiona?
traktor~
jem jem przynajmniej sie staram jesc jak najwiecej :p
gdy zaczynalem chodzic na silownie wazylem 49kg a teraz 57kg wiec dla mnie jest narazie dobrze jak na 5 mc


Zmieniony przez - razorekor w dniu 2009-03-01 14:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Najgorsze jest to, że nie słuchasz tutaj żadnych rad...
Co masz zrobić z kretą? Daj rodzicom na przechowanie i niech Ci ją dadzą najwcześniej za rok, żeby Cię nie kusiło.
Dieta to podstawa, poczytaj trochę i daj się przekonać ludziom mądrzejszym od Ciebie o tą wiedzę.

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272
wiem, że dieta to podstawa ale nie mam na nią kasy i tak lepiej ćwiczyć bez diety niż w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
lool a na kreatyne masz kretynie ??? krzanisz bzdury jak nie stać cie na diete, a moim zdaniem nie chce sie ci to po co cwiczyc? oczywiscie jakies tam efekty beda ale wlasnie jakies tam, nie mozesz tego pojąć?? nawet jak to Ci mowi tak doswiadczona osoba jak traktor71??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Płatki owsiane górskie 500 gram kosztują około 1.50-1.80 ryż kosztuje około 3zł 400 gram za paczkę, zależy od firmy. Tuńczyk w puszcze z Carrfoura kosztuje 3zł, a jakieś Chińskie to i po 1.5 chodzą czasem u mnie w spożywczym. Pierś z kurczaka to już zależy. Jajka i mleko w domu pewnie masz zawsze. Suma sumarum, nie wyjdzie tragicznie. Nie mieszkasz sam, powiedz mamie, że zamiast tego czy tego wolałbyś zjeść to i to i po sprawie. Na pewno się dogadasz, bo zamias pyrów na obiad zjesz ryż i jakieś białko. Nie masz piersi, to walisz twaróg i tyle. A na kreatynę kasę miałeś ;> ?

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272
no kreatyna 65 zł a dieta miesięczna "troszke" wiecej kosztuje ja moge miec max 120-150 zl na miecha bo z praktyk pare groszy dostaje

"a moim zdaniem nie chce sie ci to po co cwiczyc"
wlasnie mi sie chce cwiczyc codziennie energi mi nie brakuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan 8 Tygodniowy Do Oceny.

Następny temat

Split 2x partia w tyg.

WHEY premium