SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mozna jesć po kreatynie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
przeciez krete 'jesz' na czczo i po treningu więc co chcesz jesc przednią :D ?

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1825
No bo będe brał kretke przed i po treningu. A przed treningiem trzeba zjeść jeszcze odpowiedni posiłek przeciez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Posilek 2h przed silka kreatyna 30min.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1825
A nie moge naprzykład zjeść posiłku około 1h przed treningiem a wtedy 30 minut przed treningiem kretke bo mi jest tak wygodniej. Dodam ze mój posiłek przedtreningowy nie jest tłósty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Pewnie że możesz

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Ale 1h przed treningiem raczej nie powinno sie jesc, min 1,5h.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
w sumie jak mu się to na treningu nie przeszkadza to czemu nie Ja np. chyba bym zwymiotował w 1h po posiłku iśc na siłke

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Ja przeważnie jem godzine przed siłka ponieważ inaczej nie bardzo mam mozliwość ponieważ wracam przed 16 z pracy. Dla mnie jest OK.

Jest też ważne co się je...
Jak się ktoś nawpycha kaszanki to potem pęka, a jak jest dietka to można sobie posiłek przygotować taki, że do godziny jest cacy.

Zmieniony przez - CHICKEN w dniu 2005-08-30 07:49:26

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na czysta MASE

Następny temat

pot :D- pomocy

WHEY premium