SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy instruktor może godnie żyć i zarabiać?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78426
Witam!
Panowie, idę od poniedziałku na kopalnię do roboty.
Kasa niezła, pewnie socjalne też fajne, węgiel i kartki gratis do wypłaty.
Kto jednak chce całą karierą przerobić kilkaset metrów pod ziemią...
Mam troszkę kasy i chciałbym zainwestować w kurs.
Mogę iść na kurs zawodowy (niszowy) np. spawacz, tokarz itd.
Mogę również iść w kierunku tego, co naprawdę lubię - kulturystyka i zrobić kurs instruktora.
Czy jednak da się godnie zarobić i godnie żyć będąc instruktorem? Jakie są pensje, jak wygląda robota?
Proszę o jakieś informacje.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2012-09-25 18:27:53

Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2012-09-25 18:28:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
to zalezy gdzie mieszkasz-u mnie w miescie jest padaczka, na treningi personalne prawie nikogo nie stac a za godz na silowni tez mam 10 zl-3 razy w tygodniu po 3 godz wiec rewelacji nie ma, tylko sobie dorabiam choc czasami mi sie juz nie chce-90 zl tyg x 4 wiec 360 miesiecznie-nie za wiele, jednak za duzo tez sie nie narobisz; z 2-giej strony jak wstaje po 4 rano i ide na 17-20 jako instruktor to tez sie potem odechciewa juz tej kasy jak czlowiek wiecznie zmeczony, moze gdybym mieszkal w warszawie, wroclawiu czy jakims wiekszym miescie byloby ok

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
No nie wiem czy ten social taki fajny bedzie :) Nowo przyjeci nie maja barborek ani 14 przez pierwszy rok z tego co mi wiadomo.
Jak idziesz na kopalnie to zaklad pracy moze zasponsorowac ci kurs spawacza.
Wydaje mi sie ze jezeli chcialbys zyc z tego zawodu to musialbys byc naprawde dobry i wzbogacic swoja oferte w dietetyke ukladanie planow treningowych itp. Poza tym w reklame tez by bylo tzreba zainwestowac :)

Ja własnie kminie nad tym samym biznesem ale raczej jako zajecie dodatkowe.
I tez na kopalnie zap*****lam prawdopodobnie od poniedzialku.

P.S miałes testy na kopalnie? Bo ja mam w czwartek i nie wiem czego sie spodziewac

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78426
metakreta na tym samym wozie jedziemy
Te testy to jest tylko formalność - idziesz od lekarza, do lekarza następnie psychofizyczne (żeby coś nie zdać to trzeba albo ręki nie mieć albo mieć z 5promili).
Tym się nie stresuj bo to wszystko to tylko formalność, ale czasochłonna bardzo!!
Możesz mieć problem natury nieobecności któregoś z lekarzy - ja na laryngologa czekałem miesiąc (ale wiadomo okres urlopowy się zakończył).

Nie wiem jak pokierować swoją "karierą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ja tak rozkminialem i rozkminialem i zdecydowalem sie na studia isc do tego na Dietetyke i do roboty na grube.W czwartek mam rozpozecie roku i testy xD. Bedzie cieżko ale tzreba bedzie to pogodzic. Ciezka charówa na bank sie nei ebdzie chcialo ale woz albo przewoz ;) Albo bede j**ał cale zycie na kopie albo cos ogarne bardziej sensownego.
Tez mam zamiar robic wszystkie kursy jakie beda mozliwe, trenera personalnego, kulturystyki fitness itp i raczej z tym planuje moja przyszłosc :) Ale cos za coś niestety...

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Za granicą może. Tutaj jest ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 274 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12921
ja mam siownie w domu i też na dole :D czyli 2 razy dziennie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pensja instruktora to 2-3tys do ręki. wiec da sie z tego zyc. ludzie zarabiaja 1000zl i musza sobie radzic. do tego jak bedziesz dobry to dojda ci dodatkowe zajecia z ludzmi, ukladanie planow itd ale to juz musisz zrobic na personalnego. problem moze byc z zatrudnieniem. masa ludzi konczy te kursy a roboty nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
pracuj i inwestuj w siebie-to najwazniejsze.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
a jakie dokładnie kursy trzeba skończyć żeby układać plany , diete ( suplementacja) ? Instruktora kulturystyki , trenera personalnego i co ? Czy jakieś studia ?

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Moim zdaniem skończyć kursy, studia to jedna sprawa, a druga sprawa to znaleść pracodawcę lub samemu rozkręcić biznes ale tutaj też musisz się dobrze rozreklamować i mieć po prostu szczęście.. wiadomo, że sporo osób ma takie pomysły a nie każdemu może się udać. Co do pracy na kopalni - nie zawsze jest mega harówka zależy gdzie trafisz, jednak zawsze jest wysokie ryzyko zawodowe. Jak już sam napisałeś dostajesz wiele bonusów oraz możesz iść na wcześniejszą emeryture.. a wtedy np. być instruktorem.

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Bycie instruktorem to raczej dorabianie, ciezko sie wybic w instruktarzu, przynajmiej w polsce. i ciezko o dobry hajs. Moim zdaniem, mozna to tylko potraktoweac jako spososb dorobienia sobie, ale jako stala pensja, nie wypali.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowe ćw na biceps

Następny temat

masa, objętość mięśni

WHEY premium