SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cytonox vs Dorian Yates NOX PUMP 0.5 miarki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Próbowałem. Mam nawet teraz otwartego. Cienizna.
Aktualnie ze stacków najbardziej mi pasuje Ultralife Nox Pump Xtreme. Działa jak stary Dorian. Cytonoxa niestety nie odczuwam w żadnym stopniu, więc popijam go sobie w trakcie w treningu wcześniej zapodając Nitric Blast, którzy działa znacznie lepiej.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2010-10-02 13:00:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Mimo wszystko i tak weź Cyto , na Doriana przyjdzie czas.
Ja tez teraz na cykl mógłbym wziaść HP, Meso, Czy tam choćby Xo Xplode , a wziałem Nitro II które jest "średnie"
Ale powoli supel po suplu do góry :)





buhaha skończcie z tymi gadkami, że najpierw lekki NO Booster i co raz mocniejszy....co to ma za znaczenie? bierzesz taki supel przedtreningowy który da ci kopa, nie ma tu znaczenia czy to Meso czy NitroII , nie ma też znaczenia czy ćwiczysz miesiąc czy 2 lata...


to tylko suplement poprawiający jakość treningu, a więc nie ma co się bawić w takie gówna jak : najpierw Nitro,potem nitroII,Potem Xp,Potem HP...a za 3 lata Shock Therapy i SP250....

to tak jakbyście pisali Najpierw zwykła kawa,potem dodatkowo z cukrem,potem z mlekiem...za 2 latka podwójne espresso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
MGorka nie masz racji
zaczniesz od mocnego środka na który i tak organizm wytworzy tolerancję ,trzeba po kilku tygodniach zwiększyć dawkę
i co potem?
lepiej zacząć od suplementacji słabszym stackiem który i tak będzie bardzo dobrze sprawdzał się i dawał zadowalające wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Nie chodzi mi zupełnie o to....wiadomo że na 1-szy raz jakiś lekki booster...ale nie że jakieś zabawy od najsłabszego do najlepszego które będą trwać 5 lat

to co...stack kreatynowy może będę mógł brać po 5 latach treningu? BO WCZEŚNIEJ SAME MONO i tcm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
mialem na mysli znawcow od "michy" a sami jej nie trzymaja, sprawdzilem profile a tam mniej przeczytanych artykulow ode mnie wiec ...
w sumie tak, ale to i tak bedzie brane jakis okres czasu a nie regularnie..
wiec co robic?
cytonox warty czy nie ? :C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
ja bym bral cyto.
0,5 porcj doriana bedzie za malo juz w polowie cyklu.
na poczatku moze bedzie ok, ale szybko sie organizm przyzwyczai

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
buhaha skończcie z tymi gadkami, że najpierw lekki NO Booster i co raz mocniejszy....co to ma za znaczenie? bierzesz taki supel przedtreningowy który da ci kopa, nie ma tu znaczenia czy to Meso czy NitroII , nie ma też znaczenia czy ćwiczysz miesiąc czy 2 lata... -

wiadomo że na 1-szy raz jakiś lekki booster.

I właśnie o pierwszy chodzi. Sam sobie zaprzeczasz.


welwetco - zastanów się poco tu jesteś.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
cyto - shit

nox - mocny (choc nie wiem jak aktualna wersja)

nie wiemy jaką masz tolerancję na stymulanty. Chcesz ryzykować z kozakiem - ryzykuj, jak bedzie za mocny dla Ciebie - to albo przy pierwszych dawkach zalapiuesz tachykardię i się przestraszysz, albo na poczatku bedzie fajnie a po dwóch - czterech tygodniach przyjdzie dolina i spadek mocy.

Cytonox jest słabym srodkiem, ale jak totalnie nic nie braleś m,oze Cie jeszcze milo zaskoczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
j/w
cytonox to oranzadka w proszku
mialem probki cytonox, cos czulem przy jednej saszetce a to 3 porcje.

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8023
Ja kupilem okazyjnie cyto za 60zł+koszulkai uważam,że to dobry zakup.Pompa średnia,więcej energii(130mg kofeiny cośtam pomaga),ale co ciekawe ten bajer przedłużający pompę naprawdę działa :D Nigdy wcześniej nie czułem takiej pompy na mięsniach brzucha(robię je na końcu),bo no-boostery zazwyczaj działają na mnie przez jakieś 45-60min,a trening około 80-90min.
No i radziłbym jednak zacząć od 1 porcji,zważając na Twoją wagę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP!!!

Następny temat

Gainer czy białko?

WHEY premium