SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyklon na staku

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
Witam panowie.
Troche mono już zjadłem , ale ze stakami nie mam wielkiego doświadczenia jadłem tylko cell pumpa ( dawno dawno temu )double blasta w pierwszej wersji i z mana stak , chyba się clout nazywał.
Chciałbym zrobić konkretny cykl z użyciem jakiegoś pożadnego staka kreatynowego i do tego mono.
Prolem w tym że nie wiem za bardzo który będzie dobry.Zastanawiałem się nad stormem lub size onem .Ale może wy coś innego polecicie.
Z góry dzieki pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpuściłbym bym już mono bo storm starczy na całość cyklu.
Porcja storma = 10g = 5g krety. Czyli dawkuj jak anubis tylko podstaw storma
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ankiete działu wypelnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
Wy wszędzie te ankiety chcecie... Ja się tylko pytam jakie staki polecacie .. Mus to mus.

1) ewentualnie opis: bf tak na oko 15-20 %, typ budowy ciała ekto.Przemiana materii średnia
2) wiek 22
3) waga/wzrost 94/185
4) staż treningowy 8
5) cel cyklu masa
6) stosowane już wcześniej suplementy było tego sporo ale kocham mono
7) stosowane wcześniej spalacze animal cuts
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych mono było do końca października
9) ilość dni wolnych od kreatyny patrz wyżej
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciała zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) b 220g w 350-400g tł 80-100g(pochodzenie oliwa z oliwek) + zawarty w produktach
11)przewidziane finanse na cykl tak do 150 ?
12) uwagi i sugestie Panowie kreatyna w staku żeby dobrze "porobiła"
oprócz tego napewno dorzucę mezomorpha(tak to się pisze?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
meso bym odpuscil na Twoim miejscu - chyba ze zalezy Ci na mega pobudzeniu i zjazdach po treningu

jesli chodzi o dobry stak to
https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Storm-opis2385.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Staków jest dużo, za 150zł polecam Storma zdecydowanie;) Meso odpada, za mocny zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
Tak słyszałem że meso bardzo mocny ale kuzyn zjadł 3 puchy pod rząd i był mega zadowolony(planowałem zacząć od pól miarki) , z przed treningówek to mam za sobą doświadczenie tylko z jackiem 3d.
Zdecydowanie polecacie Storma ? A może coś innego ? Nie chodzi o pieniądze tylko o to żeby naprawdę dobrze podziałało.
Kiedy ostatnio go używaliście ? (Chodzi mi o to czy universal nie "jedzie" tylko na opinii o jakości marki a np robi shit ? )
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
przedstreningowke chcesz czy taki zwykly stack?
przed treningowka zdecydowanie https://sklep.sfd.pl/Vpx_NO_Shotgun_MHF-1-opis25629.html
stack https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Z przedtreningówek na pierwszy raz, pp 100%, SP 250, shock, napalm, nitrobolon energizer, no-xplode. w podpisie od Remika masz gotowe zestawy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
ale on juz cos z przedtreningowek jadl wiec teraz mozna cos mocniejszego dac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
Rozumiem że kwestie staka kreatynowego zakończyliśmy i najlepszy dla mnie storm ?

Przed treningówki jak już wspomianłem jadłem tylko Jacka 3d z USP.Nie czułem niczego specjalnego poza bardzo delikatną pompą i troszeczkę mnie nosiło przez jakieś pierwsze 20 minut treningu.Jak mówicie że meso za mocny to co w takim razie w dobrej cenie żeby starczyło na te 7 tygodni storma?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro ,Expand pare pytań!!

Następny temat

jakiego oleju uzywacie ?

WHEY premium